Audio

Soundbar dla kanapowych filmomaniaków

przeczytasz w 1 min.

Polk Audio Signa S4 to soundbar, który pomimo niewielkich gabarytów ma potencjał, by zupełnie odmienić domowe seanse filmowe. Zapewnia czyste i wyraźne dialogi oraz realistyczne efekty przestrzenne.

Polk Audio Signa S4 – nie taki drogi soundbar z Dolby Atmos

Signa S4 ma dwa dodatkowe głośniki skierowane ku górze. Dobrze rozumiesz – to pierwszy soundbar Polk Audio obsługujący Dolby Atmos, czyli system tworzący bardzo przekonujące efekty przestrzenne. Kto miał okazję usłyszeć taki dźwięk na żywo, ten wie, że robi to wrażenie – zarówno podczas oglądania filmów i seriali, słuchania muzyki, jak i grania czy też oglądania koncertów. 

Polk Audio Signa S4 listwa

O samo to, by brzmienie było takie jak powinno, dba aż 7 przetworników, wśród których znajdują się zoptymalizowane głośniki wysoko- i niskotonowe. Mocne basy zapewnia jednak przede wszystkim zewnętrzny, bezprzewodowy subwoofer. 

Polk Audio Signa S4 subwoofer

Intensywność niskich tonów pozwala ustawić funkcja BassAdjust. W podobny sposób możesz zwiększyć słyszalność dialogów – korzystając z funkcji VoiceAdjust. To sprawdza się w nie najlepiej udźwiękowionych filmach, ale też podczas nocnych seansów, gdy reszta domowników chce już spać. 

Polk Audio Signa S4 wygląd

Kilka opcji łączności, estetyka na poziomie i przystępna cena 

Standardową opcją łączności jest tutaj HDMI (z obsługą eARC), ale można także skorzystać z przewodu optycznego albo mini jacka. Komfort obsługi zapewnia z kolei kompatybilność z większością telewizyjnych pilotów. Nie bez znaczenia jest również elegancka i niskoprofilowa konstrukcja. A ile wynosi cena? Około 1650 złotych, zatem jest całkiem przystępna. 

Źródło: Polk Audio, informacja własna

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Krypi
  3
  Za biedny jestem
  • avatar
   kalkulatorek
   2
   Jak dla mnie: amplituner z Dolby A (i nie tylko) zestaw kolumn 7.1, lub 7.2 I do tego projektor 3D Soniaka. I to jest baja Nawet rolniczy kwadrans powala mieszczuchów ;)
   • avatar
    Tuluza
    1
    Co myślicie o soundbarach Hisense, dokładniej chodzi mi o model HS312 (https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/kina-domowe/soundbary/soundbar-hisense-hs312)? Zobaczyłem taką ofertę i sam nie wiem, niby soundbar plus subwoofer niby jest dolby atmos itp, ale nie wiem jak ten sprzęt się sprawdza w rzeczywistości :c ktoś coś??
    • avatar
     levusek1992
     0
     To nieźle całkiem przystępna cena jak za zabawkę