Gry

Postal III - słuchowisko

przeczytasz w 1 min.

Ciekawe informacje docierają do nas ze studia Running With Scissors.

 Warto przeczytać:
 

Chivalry - średniowieczne FPP

Produkcja Postala III wciąż się przeciąga i choć Postal Dude na pewno nie pobije rekordu Duke Nukema, fani kontrowersyjnej serii zaczynają się coraz bardziej niecierpliwić. Kto wie, może czekanie osłodzi im słuchowisko, przygotowywane przez Garetha Von Kallenbacha? Ale zacznijmy od początku.

Wszystko zaczęło się od tego, że wspomniany założyciel serwisu Skewed and Reviewed został zatrudniony przez Running With Scissors do nagrania kilku kwestii dźwiękowych dla postaci występującej grze. Von Kallenbach pojawił się też w słynnym filmie Uwe Bolla, opartym na motywach Postala, a więc pasował do towarzystwa idealnie.

Kiedy Gareth nagrywał swoje kwestie w użyczonym mu przez przyjaciół (!) studiu radiowym, wpadł na genialny pomysł, który natychmiast postanowił wprowadzić w czyn. "Moim kolejnym projektem będzie słuchowisko radiowe, w starym stylu. Jego akcja toczyć się będzie w świecie Postala i będzie w nim występować mnóstwo zombi" - stwierdził podekscytowany Von Kallenbach. Gratulujemy pomysłu i życzymy co najmniej takiego samego arcydzieła, jakie ofiarował nam w swoim czasie Uwe Boll.

Premiera Postal III jest planowana na maj. Gra wydana zostanie na PC i Xbox360.

Źródło: bluesnews.com

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Factor
  0
  prima...
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Cały Uwe Boll to jeden wielki żenujący Prima Aprilis, który nie zdarza się tylko raz do roku...
   • avatar
    niesmiertelny
    0
    Postal jako słuchowisko :) to jest najlepsze!
    • avatar
     eSUBA Lucker
     0
     To że wyjdzie w maju to prawda.
     Jak zrobili to tylko na xboxa to po co wogle robili to na konsole.Jak zapowiadali to słyszałem że ma być duża mapa, można z każdym na ulicy gadać, dużo krwi, dużo misji i na pewno przez xboxa tego nie będzie :(
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Graficznie Postal 2 był dość słabiutki ale za to najlepsze były te teksty w stylu "Twoja matka jest kozą w stadzie mojego ojca" albo "Jak ktoś będzie sprzedawał moją krew na allegro, wrócę i skopię mu dupala" albo teksty księży "wychodźcie moi pokojowo nastawieni bracia, czas na biczowanie na biblijną skalę".