Gry

Będzie się działo, Microsoft robi to po raz pierwszy

przeczytasz w 1 min.

Jeszcze w tym miesiącu odbędzie się Developer_Direct, pokaz gier, które w najbliższym czasie pojawią się na Xbox i PC, a także w usłudze Game Pass.

Microsoft i Bethesda zapraszają na Developer_Direct

Brakowało Wam ostatnio doniesień z gamingowego działu firmy Microsoft? Pierwszy (a więc od razu mamy sugestię, że nie ostatni) Developer_Direct nie powinien przejść w takim razie bez echa. To pokaz gier, o których w najbliższych miesiącach powinno być głośno, także najbardziej oczekiwanych tytułów 2023 roku.

Stream można będzie obejrzeć już 25 stycznia o godzinie 21:00 naszego czasu. Wydaje się, że to swojego rodzaju odpowiedź na pokazy State of Play w wykonaniu Sony, to znaczy należy spodziewać się gier na wyłączność Xbox (i PC z Windows, bo tak od dłuższego czasu rozgrywa to Microsoft).

Co zobaczymy na pierwszym Developer_Direct?

Skąd wiadomo, że będzie to wydarzenie warte uwagi? Część kart już odkryto i potwierdzono, że można spodziewać się informacji i nowych materiałów dotyczących między innymi The Elder Scrolls Online, Forza Motorsport, Minecraft Legends czy Redfall. W przypadku tego ostatniego, gry od twórców Dishonored i Prey, mamy zobaczyć nową, solidną porcję rozgrywki z omówieniem trybów dla jednego i wielu graczy. Twórcy mają przybliżyć najważniejsze elementy zabawy, w tym świat, modyfikacje i walkę, także z bossami.

To zapewne nie wszystko. Z najciekawiej zapowiadających się produkcji zmierzających na Xbox nie nastawiajcie się jednak na Starfield. Nie dlatego, że coś jest nie tak. No na tyle duży i ważny tytuł, że wkrótce otrzyma osobny pokaz.

Źródło: xbox, bethesda

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Kasuja Wpisy Automatem
    0
    mogliby się już dawno przestać wygłupiać, mogliby spokojnie XO potraktować tak jak surface, i udostępnić apki chociażby ze sklepu, z możliwością rebootu system do gier, oraz windows 10/11 , który by tam zechcieli wydać. taką konsolę bym chętnie kupił :)