Smartfony

Poznaliśmy datę premiery OnePlus 5T

przeczytasz w 1 min.

Producent potwierdził, iż pochwali się nowym modelem już 16 listopada. OnePlus 5T oferować ma wyświetlacz o przekątnej 6 cali i proporcjach 18:9.

Od kilku tygodni pojawiają się doniesienia na temat OnePlus 5T. Producent dość długo się od nich odcinał, ale ponownie okazało się, że trudno cokolwiek zachować w tajemnicy. Smartfon rzeczywiście powstaje, a na jego premierę nie będziemy długo czekać.

Producent potwierdził, iż pochwali się nowym modelem już 16 listopada. Konferencja prasowa odbędzie się w Nowym Jorku, już teraz rozsyłane są na nią zaproszenia.

Od premiery do rynkowego debiutu urządzenia nie upłynie wiele czasu. W Ameryce Północnej oraz Europie sprzedaż ruszyć ma już 21 listopada.


Cenę poznamy zapewne dopiero na konferencji. Potwierdzono jedynie tyle, że smartfon nie będzie droższy niż 600 dolarów. Najprawdopodobniej chodzi tu jednak o tańszy wariant. Spodziewane są dwa - 6 GB RAM + 64 GB oraz 8 GB + 128 GB.

Najważniejszą cechą OnePlus 5T będzie jednak wyświetlacz o przekątnej 6 cali, proporcjach 18:9 i rozdzielczości 2160 x 1080 pikseli. Względem OnePlus 5 spodziewać należy się odchudzonych ramek i przeniesienia czytnika linii papilarnych na tylny panel.

Źródło: OnePlus

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  R2rr0
  5
  Kolejne premiery i szybkie debiuty, a LG V30 to wkrótce zostanie smartfonem widmo. Najciekawszy model od lat, a LG traci klientów takim długim czasem oczekiwania.
  • avatar
   laaval
   0
   Problemem One Plus jest ich polityka cenowa. Ich fony po prostu nie tanieją, a konkurencyjne słuchawki tak. Mając do wyboru S8, S7, G6 i One Plus 5 w chwili obecnej musiałbym na głowę upaść, żeby wybrać One Plus