Gry

Poznaliśmy dokładną datę premiery Wasteland 3

przeczytasz w 1 min.

Grono graczy wyczekujących Wasteland 3 jest naprawdę spore. Nie zabraknie zatem zainteresowanych informacją na temat daty premiery tego tytułu. Właśnie przestała stanowić ona zagadkę.

Wasteland 3 wreszcie z dokładną data premiery

Chociaż twórcy przypominali o Wasteland 3 dość regularnie, do tej pory nie byli w stanie sprecyzować terminu premiery. Posługiwali się jedynie zwrotem mówiącym o wiośnie przyszłego roku. Ostatecznie (bo miejmy nadzieję, że plany nie ulegną już zmianie) tak właśnie będzie. Wasteland 3 ma zadebiutować 19 maja przyszłego roku.

Przypomnijmy, że platformami docelowymi są w tym przypadku komputery oraz konsole Xbox One. Właściciele tych pierwszych mogą już od dłuższego czasu spokojnie doglądać sprzętu, wymagania sprzętowe nie stanowią bowiem tajemnicy. Wypada też dodać, że gra dołączy do Xbox Game Pass.

inXile Entertainment pochwaliło się też nowym zwiastunem

Data premiery Wasteland 3 została ujawniona przy okazji zorganizowanego przez Microsoft wydarzenia X019. Jednocześnie twórcy pochwalili się nowym materiałem wideo. To zwiastun, który ma za zadanie wprowadzać w czekający tu na graczy klimat i wydaje się, że wywiązuje się z tej roli bardzo dobrze. Tak samo jak bardzo dobrze zapowiada się sama rozgrywka i eksploracja mroźnego Kolorado. Fani klasycznych RPG w pełni zasadnie ostrzą sobie zęby na bardzo smakowity kąsek.

Źródło: Xbox

Warto zobaczyć również:

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    CyberdyneSystems
    4
    Gdy wyszedł Fallout 1 byłem pełen zachwytu i zagrywałem godzinami w tą produkcję potem pojawił się Fallout 2 i szczęka mi całkowicie opadła po latach doczekaliśmy się gry Wasteland : 2 i znowu człowiek się dobrze bawił niedawno ATOM RPG na nowo rozpalił moje emocje aż w końcu podali date premiery Wasteland 3 która jest o niebo ładniejsza od części poprzedniej więc nic jak tylko się cieszyć i cierpliwie czekać.