Gry

Poznaliśmy termin startu otwartej bety Battlefield V

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
7 komentarzy Dyskutuj z nami

Większość zainteresowanych graczy przystąpi do testów 6 września, niektórzy będą mogli jednak rozpocząć zabawę dwa dni wcześniej. Otwarta beta Battlefield V udostępniona zostanie na wszystkich platformach docelowych gry.

Materiałów z Battlefield V pojawiło się już całkiem sporo. Nie przekonują Was? Jeśli macie wątpliwości co do jakości rozgrywki to wkrótce będziecie mogli je rozwiać. Zgodnie z zapowiedziami odbędą się otwarte beta testy gry.

Twórcy ujawnili, iż wystartują one 6 września, ale jednocześnie nie podali, jak długo potrwają. Co ważne, otwarta beta udostępniona zostanie na wszystkich platformach docelowych gry, a więc PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Niektórzy będą mogli przystąpić do testów wcześniej, już 4 września. Dotyczy to abonentów EA Access, Origin Access i Origin Access Premier, a także osób, które zamówiły grę w przedsprzedaży.

Do sprawdzenia oddany zostanie 64-osobowy tryb Podboju, dwa „dni” Wielkich Operacji i 5-częściowy rozdział Teatrów Wojny.

Będąc przy Battlefield V wspomnieć musimy o nowym materiale wideo. Zwiastun opublikowała firma NVIDIA, która potwierdziła za jego pośrednictwem wsparcie dla technologii NVIDIA RTX.


Źródło: ea, NVIDIA GeForce

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  piotreeeek
  RTX na przykładzie tej gry to kozak.
 • avatar
  mutissj
  czyli "Pay Tracing" będzie? będę musiał(a) kupić RTX2070 ?
 • avatar
  JasiekX
  1080ti i do boju :D A jak sie zagotuje, to pójdzie wodowanie i też będzie git :D
 • avatar
  Michał 06
  Nie!! i znowu jakaś nowinka graficzna za którą każą sobie srogo płacić :(