Gry

Prace nad Beyond Good & Evil 2 oficjalnie potwierdzone

przeczytasz w 1 min.

Ubisoft potwierdził to, na co wielu graczy bardzo liczyło. Doczekamy się Beyond Good & Evil 2.

Spekulowano o tym od dawna, ale dopiero ostatnio wszystko zaczęło przybierać realne kształty. Teraz można być już pewnym - Beyond Good & Evil 2 powstaje.

Wiele sugerowały grafiki publikowane w ostatnich dniach przez Michela Ancela. Pojawiło się w związku z nimi tyle pytań i komentarzy, że Ubisoft nie miał innego wyjścia i musiał zabrać w całej sprawie głos.

„Jeśli czekacie na informacje o Beyond Good & Evil 2 ... Proszę bardzo! Jesteśmy szczęśliwi mogą potwierdzić, że Michel Ancel pracuje obecnie z ekipą  Ubisoft Montpellier nad nowym Beyond Good & Evil.”

Zapewne wiele osób się z takiego obrotu spraw ucieszy. Nie należy jednak liczyć na bardzo szybką premierę. Gra wciąż jest w dość wczesnej fazie i być może dopiero w przyszłym roku poznamy nieco konkretów. Skoro jednak czekaliśmy już tyle, to kilka miesięcy nie powinno nikomu zrobić większej różnicy. Najważniejsze, że Beyond Good & Evil 2 nie został porzucony.

Przy okazji, pierwsze Beyond Good & Evil od 12 października będzie oferowane za darmo z okazji 30-lecia Ubisoftu.

Źródło: gamespot

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  3ndriu
  2
  Duke Nukem Forever wyszło, The Logest Journey oddolnie się wskrzesiło, to i na Beyond Good and Evil w końcu przyjdzie czas. Miałem nadzieję na wszcześniejszą premierę na silniku z Assassins Creed'a (jak by nie było, potrzebne ruchy podobne) ale dobre i to.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Ja jeszcze jedynki nie przeszedłem!
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Ta gra w ogóle mnie nie poruszyła. Crash, Spyro, Ratchet itd. miażdżyły tą grę bez wysiłku.