Gry

Premiera DOOM Eternal opóźniona

przeczytasz w 1 min.

Do tej pory wszystko wskazywało na to, że prace nad nową odsłoną tej kultowej serii idą zgodnie z planami. Okazuje się jednak, że twórcy potrzebują więcej czasu niż pierwotnie zakładali.

DOOM Eternal data premiery

DOOM Eternal miał trafić na sklepowe półki 22 listopada. W wydanym dziś oświadczeniu twórcy poinformowali, iż zdecydowali się na opóźnienie premiery. Będzie ono dość znaczące, ponieważ DOOM Eternal ma zadebiutować dopiero 20 marca 2020 roku. Dotyczy to PC oraz konsol Xbox One i PlayStation 4. Gra zmierza również na Nintendo Switch, ale właściciele tej platformy poczekają jeszcze dłużej.

Nad powodami takiego obrotu spraw nikt nie zatrzymuje się szczególnie długo. Twórcy posługują się standardowymi w tego typu sytuacjach zwrotami, iż potrzebują dodatkowego czasu aby upewnić się, że oddadzą w ręce graczy jak najlepszy produkt.

Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że zamawiający grę w przedsprzedaży mogą spodziewać się dodatkowego prezentu. To DOOM 64 (reedycja wersji z Nintendo 64), który pierwotnie miał pojawić się jedynie na Nintendo Switch.

Źródło: DOOM,  IGN

Warto zobaczyć również:

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  dominiko990
  0
  Wiadomo że chodzj o premiere Rdr2 na PC tak samo przenieśli premiere metro exodus bo bali sie o słabe wyniki sprzedarzy ze względu na konkurencje
  • avatar
   angelboy
   0
   @dominiko990 no to teraz będą się bali jeszcze bardziej bo robiąc tak w jajo swoich fanów, Ci nie pozostaną dłużni :) zastanawiałem się nad kupnem teraz w listopadzie a w marcu już zwyczajnie pewnie zapomnę o tej grze ;) zresztą nie ukrywajmy, obecny doom ma już niewiele wspólnego z doomem