• benchmark.pl
 • wideo
 • Premiery gier maja 2024, czyli trochę kontrowersji, szczypta miłych zaskoczeń i masa niewiadomych
Gry

Premiery gier maja 2024, czyli trochę kontrowersji, szczypta miłych zaskoczeń i masa niewiadomych

przeczytasz w 1 min.

Choć branża gier zaczyna już zwalniać przed sezonem ogórkowym raczej nikt nie powinien narzekać na nadchodzące premiery gier. Dwa największe majowe hity – jeden spod znaku PlayStation, drugi – Microsoftu, zwiastują zaś starcie gigantów. Ciekawe który tytuł zbierze większe laury.

Czekając na nieuniknione

No niestety, nie sprawdziły się za bardzo nasze optymistyczne prognozy, że branża gier ma jeszcze w rękawie jakieś niespodzianki, którymi pozamiata listy nadchodzących premier. Już w kwietniu było widać stopniowe wygaszanie oczekiwań graczy przed zbliżającym się nieubłaganie sezonem ogórkowym, bo przecież prawdziwie wielkich hitów było tam jak na lekarstwo. Owszem, mieliśmy całkiem niezłe Stellar Blade na PlayStation 5, Horizon Forbidden West na pecety czy choćby wczesną wersję świetnie zapowiadającego się No Rest for the Wicke. Tak po prawdzie jednak to miniony miesiąc należał do tych mniejszych, niezależnych produkcji, z których największą furorę zrobiło polskie Manor Lords. 

Czy w maju będzie podobnie? Ciężko powiedzieć. Lista premier na najbliższe tygodnie jest spora, ale coś mi mówi, że i tak większość z Was za najbardziej interesujące uzna owe dwa, od dawna oczekiwane tytuły z rywalizujących ze sobą konsolowych obozów. Oczywiście możemy się mylić i dlatego gorąco zachęcamy Was najpierw do obejrzenia naszego majowego zestawienia najciekawszych premier, a potem wzięcia udziału w naszej zabawie mającej wyłonić najbardziej oczekiwane przez Was gry nadchodzącego miesiąca.

Najlepsze premiery gier maja 2024

A na jakie gry w maju 2024 Wy najbardziej czekacie?

Koniecznie zagłosujcie w naszej ankiecie - gry, które zdobędą najwięcej głosów postaramy się zrecenzować na naszym portalu. To Wy decydujecie! I pamiętajcie - głosować możecie na wiele pozycji jednocześnie! :)

Żródło: własne

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  vacotivus
  2
  Mam nadzieję, że Homeworld i System Shock nie dołączą do grona zbeszczeszczonych legend...
  • avatar
   Dawid0ss
   1
   Ghost of Tsushima only
   • avatar
    WacławKlimat
    -1
    Siemano ziomale. Nazywam się Wacław Klimat i jestem światowej sławy aktywista klimatycznym, ekologiem in wielkim miłośnikiem przyrody.
    Jeżdżę po całym swiecie i walczę o to aby ochronić nasza planetę przed zagłada klimatyczna. Prostestuje przeciwko elektrowniom atomowym, węglowym, gazowym, beznynom, dislem, olejem i wszystkich tych świństw które zanieczyszczają planetę i przyczyniają się do zwiększenia CO2! Promuje za to odnawialne źródła eneergi jak fotowoltaika, wiatraki czy samochody elektryczne bo tylko to pomoże uchronić planetę przed zagłada!
    Osobiście znam Greta Thunberg z która łączy mnie nie tylko walka o klimat i nasza planetę ale tez SEX!!!! Jesteśmy para od dwóch lat i planujemy wkrutce wsiąść ślub!!!!
    Ale dobra nie tylku jestem ekspertem od środowiska ale tez międzynarodowej sławy ekspertem rynku kryptowalut i chciałbym dzisiaj polecić aplikacje Crypto Com która nie zostawia śladu węglowego i przyczynia się do ochrony klimatu!!! Ziomale pod spodem daje wam linkacza aby cie się zadejestrowali z niego przeszli proces KYC i zamówili minimum czerwono karte Ruby a otrzymacie az 25 dolarkuw w zielonej kryptowalucie cro!!!
    Takmziomale macie to za darmochę!!
    Będziecie mieć kasiurke na pierwsze inwestycje i będzie mogli zarabiać miliony doarkuw rocznie!!!
    Kupuj, wymieniaj, trejduj kryptowalutami już dzis i dołącz do elwirarnehi grona bogaczy!!!
    Przyczyn się donochdony klimatu używają zielonej aplikacji Crypto Com!!!
    Zostan zielonym ziomalem juzndzis!!! Klikaj teraz bo nie ma czasu!!! Czas to pieniądz i ochrona klimatu!! Klikyj szybko!!! Ziemia płonie!!! Ocal lasy, dżunglę i lodowce!!! Klikyj w linkacza!!!!!!!!!!!

    https://crypto.com/app/jjey2xxs9c