• benchmark.pl
 • Gry
 • Gra Prey 2 pod skrzydłami Arkane Studios - twórców Dishonored
Gry

Gra Prey 2 pod skrzydłami Arkane Studios - twórców Dishonored

przeczytasz w 1 min.

Losy Prey 2 to historia bardzo długa i mało przyjemna dla graczy. Ostatnio o grze było niezwykle cicho, ale teraz pojawiły się ciekawe informacje.

Prey 2 pod skrzydłami Arkane Studios

Losy Prey 2 to historia bardzo długa i niestety mało przyjemna dla graczy. Ostatnio o grze było niezwykle cicho, ale teraz pojawiły się na jej temat bardzo ciekawe informacje.

Pierwszy raz o Prey 2 usłyszeliśmy już naprawdę dawno temu, bo w 2006 roku. Z upływem czasu zaczęły pojawiać się pierwsze obrazki, a później także materiały wideo i jednoznacznie sugerowały one, że Human Head Studios pracuje pełną parą, a gra lada chwila trafi w ręce graczy.

Tak się jednak nie stało, a co gorsza o grze zrobiło się bardzo cicho. Co jakiś czas do sieci trafiały jedynie informacje raz mówiące o tym, że prace nad nią zostały wstrzymane, a później z kolei inne sugerujące, że gra jednak cały czas jest rozwijana.

Zupełnie nowe światło na całą sytuację kładą najnowsze doniesienia. Jeśli dać im wiarę, to Bethesda zdecydowała się odebrać tytuł ten Human Head Studios i przekazać go w ręce Arkane Studios - twórców Dishonored. Co więcej, po drodze był on jeszcze w studiu Obsidian. Jak taka wędrówka może wpłynąć na zawartość gry?

Najprawdopodobniej wcale jej nie zaszkodzi, bo Arkane Studios ma rzekomo rozpocząć cały projekt od podstaw i wyrobić się z pracami do roku 2016, kiedy to gra miałaby ujrzeć światło dzienne.

Informacje te są dość dziwne, bo Prey 2 na publikowanych wcześniej materiałach wyglądał całkiem dobrze. Czekamy na oficjalne stanowisko Bethesdy lub Arkane Studios.

Źródło: digitaltrends

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  1
  Z Preyem 2 będzie jak z Diablo III... (Tyle, że ta druga nie wędrowała tak od studia do studia)
  • avatar
   Q'bot
   -5
   Pierwszy Prey ładny był - ale w rękach ludzi od dishonored pewnie zbrzydnie...
   • avatar
    ALEKS_D_RAVEN
    0
    Zaliczy poślizg jak pierwsza część- 11 lat:)