Laptopy

Procesor Intel, laptop, klawiatura Razer - Opinie ze sklepu internetowego

przeczytasz w 1 min.

Procesor Core 2 Duo od Intela, laptop Samsung oraz klawiatura dla graczy od Razer.

 • Intel Core2 Duo E8400 3,00GHz (S775) BOX
  Całkiem dobry procesor. Dobre OC, małe wydzielanie ciepła... ale komentarze że jest lepszy od Phenowmów AMD są nietrafne gdyż one mają 4 rdzenie o obecnie kręcą się do 4,5 - 5 GHz bez problemu. W kategorii 2 rdzeniowych jednak trzeba przyznać... solidna sztuka
   
 • Samsung R610 (NP-R610-AS05PL)
  Do największych jego zalet należą: 1. Waga - 16 calowy laptop lżejszy od 15,4 2. Cichy - jedyne dźwięki jakie można usłyszeć to od czasu do czasu cicho pomrukujący HDD 3. "Zimny drań" - bardzo niska temperatura pracy Minusy: 1. Głośny napęd CD/DVD przy przeszukiwaniu danych 2. Średniej jakości matryca LCD 3. Niska jakość wbudowanych głośników (zalecane słuchawki)
   
 • Razer Lycosa Gaming Keyboard
  Rzeczywiście, jak piszą niektórzy jeżeli obsługuje się Lycosę na wyciągniętych rękach, a nie wisząc nad nią jasność klawiszy spada. Lecz i tak wszelkie znaki na klawiaturze są dobrze widoczne. Nawet jeżeli tak jak u mnie Lycosa leży tuż przy 22 calowym monitorze, na którym na przykład wyświetlone jest białe tło (kąt pod jakim patrzę na klawiaturę to około 45 stopni). Wygląd, precyzja działania, skok gumowanych klawiszy to bardzo mocne strony tego produktu. Jedynym słabszym punktem jest głośność klawiszy. Oprócz blaszaka mam też Vaio, tam cichość klawiszy to wzór do naśladowania - nawet dla Razera :)
   

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

  Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!