Telewizory

Nie uwierzysz! Przycisk Twitch obok Netflixa na pilocie

przeczytasz w 1 min.

Wszystkie telewizory Smart TV wyprodukowane przez Vestel, czyli między innymi: JVC, Hitachi, czy Toshiba zostały właśnie zaktualizowane o nową aplikację. Twitch, bo niej mowa znalazł się na urządzeniach wyprodukowanych od czerwca 2018 roku.

Twitch na telewizorach

Vestel, czyli producent telewizorów takich marek, jak JVC, Toshiba, Hitachi, Finlux, Telefunken i Techwood ogłosił właśnie nawiązanie współpracy z platformą Twitch, która pozwala transmitować relacje z gier na żywo.

To ukłon w stronę wielbicieli e-sportu, którzy teraz w łatwy sposób będą mogli oglądać transmisje graczy na dużym ekranie - bez konieczności instalowania aplikacji z zewnętrznych źródeł, czy nawet klonowania obrazu z laptopa przy użyciu kabla.

Efekty wspomnianej współpracy posiadacze telewizorów koncernu Vestel mogą już obserwować na swoich urządzeniach (wyprodukowanych od czerwca 2018 roku). Wraz z najnowszą aktualizacją pojawiła się na nich zainstalowana aplikacja Twitch.

Telewizor Hitachi z aplikacją Twitch Telewizor Hitachi z aplikacją Twitch

Dedykowany przycisk Twitch na pilocie

To jednak nie wszystko. Aby dostęp do treści dostępnych na "fioletowej platformie" był jeszcze łatwiejszy - Vestel zapowiedział, że kolejne telewizory wyprodukowane w 2021 roku będą dostarczane z pilotem, na którym znajdzie się dedykowany dla aplikacji Twitch przycisk - takjak w przypadku Netflixa, czy YouTube’a.

Nawigacja w aplikacji Twitch, według producenta, jest intuicyjna i zrozumiała w obsłudze dla każdego użytkownika telewizora. Zarejestrowani użytkownicy mają możliwość śledzenia swoich ulubionych transmitujących dzięki możliwości zalogowania się do konta.

Wprowadzenie Twitcha na duże ekrany naszych TV, stwarza możliwość na wyjście młodego pokolenia ze swoich pokoi i podzielenie się swoją pasją z innymi domownikami. W dobie panującej izolacji, to zawsze więcej okazji do integracji.

- mówi Andrzej Krop, Dyrektor Zarządzający Vestel Poland

Biorąc pod uwagę fakt obecności telewizorów Vestela wykorzystujących HDR 4K, czy HDR Dolby Vision oraz oferujących 13 ms input-lag - mogą okazać się one dobrym wyborem podczas poszukiwań telewizorów do gier

Napiszcie w komentarzu, co sądzicie o podjętej współpracy między Vestel, a Twitch. Czy obecność fioletowego przycisku na pilocie może stać się jednym z kluczowych kryteriów podczas wyboru TV?

Źródło: vestelinternational.com

Warto zobaczyć również:

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Wenezo
  5
  i majtki do prania ;D
  • avatar
   ADR15
   3
   Dalej nie wierzę!
   • avatar
    Dzentel
    2
    Chcę taki na pilocie do tv philips z ambilightem 4k hdr i przeżyję drugie dzieciństwo
    • avatar
     KingLee
     2
     Super! Oglądamy często zawody w CS:GO na TV i byłoby bardzo przydatne! Teraz muszę streamować twitcha z telefonu albo z NASa.
     • avatar
      levusek1992
      2
      Gram w gry cały czas od kilkunastu lat w sumie. Ale fenomenu twitcha nie ogarnę. Zamiast grać to oglądają. Ale pewnie jestem boomer
      • avatar
       Marucins
       0
       Szkoda miejsca nawet na tego Netflixa.