Gry

Quantum Break zostanie wydany także na PC?

przeczytasz w 1 min.

Czyżby Quantum Break ostatecznie pojawić miał się nie tylko na Xbox One?

Quantum Break

Prace nad Quantum Break przeciągają się bardzo długo. Mimo tego gra wciąż ma opinię tej, która może okazać się jednym z najciekawszych tytułów, jakie pojawią się na wyłączność Xbox One. Pytanie, czy rzeczywiście na wyłączność?

Do tej pory nic nie wywoływało w tej kwestii wątpliwości. Po ostatnich doniesieniach sytuacja nieco się jednak zmieniła. Ministério da Justiça in Brazil, brazylijska organizacja przyznająca kategorie wiekowe dla gier oceniła Quantum Break w dwóch wersjach - na Xbox One i PC.

Dość szybko wszystko zostało skorygowane i obecnie na stronie organizacji znajduje się wzmianka jedynie o wersji na Xbox One. Tradycyjnie wszystko udało się jednak udokumentować.

Quantum Break PC przeciek

Nie mówimy tutaj o źródle, które nazwać moglibyśmy w 100% pewnym. Nie jest jednak tajemnicą, że w przypadku wielu innych gier podobne poszlaki okazywały się bardzo trafne. Czy tak będzie i teraz? Odpowiedź przyniesie czas.

Co powiedzielibyście na pecetową wersję Quantum Break?

Źródło: gamespot, vg247

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Verisu
  2
  Bardzo z chęcią :D
  • avatar
   Mr.wrobel
   1
   Jak bez szydlu GameNotWorks to czemu nie :D
   • avatar
    rrwwjunior
    -1
    Wy to jesteście szybcy :D info wisi od paru tygodni a teraz jak się wejdzie na te stronę to już zostało info z PC zdjęte i mówiono że to pomyłka :/ chociaż ostatnio o bloodborne tez było info które miałoby się pojawić na PC i to od MSI
    • avatar
     Marucins
     -1
     Może tak jak z nowym TR postąpią...
     • avatar
      Konto usunięte
      -1
      Czyli coraz mniej exclusivów na XO ? Ja się cieszę, bo Alan Wake był genialny i z miłą chęcią zagrałbym w Quantum Break. :)