Systemy operacyjne

Gra Rayman Jungle Run dla Windows Phone 8

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
17 komentarzy Dyskutuj z nami

Mamy bardzo dobre wieści dla osób korzystających ze smartfonów z Windows Phone 8. Debiut na tej platformie zaliczyła właśnie gra Rayman Jungle Run.

Rayman Jungle Run gra Windows Phone 8

Mamy bardzo dobre wieści dla osób korzystających ze smartfonów z systemem Windows Phone 8. Debiut na tej platformie zaliczyła właśnie gra Rayman Jungle Run.

Raymana chyba nikomu przedstawiać nie trzeba, po przygody tego sympatycznego bohatera możemy śledzić już od wielu lat. Również rozgrywka nie ma tutaj przed nikim tajemnic i za każdym razem daje sporo frajdy.

Jungle Run jest już od dłuższego czasu dostępny w wersji na system Android i iOS, gdzie zresztą zebrał niemal same pozytywne komentarze. Właściwie jedyną rzeczą, na którą narzekają co niektórzy jest długość rozgrywki. Pomimo tego, że dostępnych jest tutaj około 50 poziomów, to gra jest na tyle wciągająca, a rozgrywka dynamiczna, że dość szybko dociera się do jej końca.

Świadczy to jednak tylko o tym, że zabawa jest tutaj świetna. Na uwagę zasługuje tutaj także bardzo przyjemna dla oka grafika i przyjemna oprawa audio.

Rayman Jungle Run w wersji na Windows Phone 8 waży 49 MB. Produkcja Ubisoftu wyceniona została na 10,49 złotych. Jak na grę mobilną jest to całkiem sporo, ale mało kto żałuje wydanych w tym przypadku pieniędzy.

Rayman Jungle Run gra Windows Phone 8 pobierz
Pobierz grę Rayman Jungle Run w wersji na Windows Phone 8


Źródło: windowsphone, youtube, ign

Komentarze

17
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Aż tak mało gier wychodzi na WP, że pojawienie się jednej ciekawszej jest powodem do stworzenia newsa? To lipnie, nie miałem jeszcze styczności z tym OS'em. Swoją drogą pamiętam jak wychodziły pierwsze większe gry na Androidzie to też wszędzie o tym trąbili, może coś się rozkręci.
 • avatar
  Phone 8, podziekuje i zostaje na androidzie.
 • avatar
  Na androidzie zdążyła mi się znudzić już rok temu, a tutaj dopiero na windowsy.. Montezuma 2 to pewnie będzie dopiero na WP9, nie mówiąc o trójce.
  -1