Gry

Renegade Ops: dynamiczna strzelanka - gameplay

przeczytasz w 1 min.

Twórcy Just Cause wiedzą, jak zrobić porządne eksplozje.

Choć Renegade Ops nie jest wysokobudżetowym, "pudełkowym" tytułem, coraz większa popularność gier rozprowadzanych drogą elektroniczną może być szansą dla Avalanche Studios przed ujawnieniem ich kolejnej, "pełnoprawnej" produkcji. Szwedzi spod znaku lawiny doszli do bowiem do wniosku, że ich silnik 3D doskonale nadawałby się do stworzenia dynamicznej strzelanki z widokiem z góry, nawiązującej do klasycznego Desert Strike czy Cannon Fodder.

Tak powstało Renegade Ops i trzeba przyznać, że z pierwszych screenshotów wynika jasno, że tej grze trzeba się przyglądać bliżej. Oczywiście, nie ma tu co liczyć na niesamowitą fabułę czy rewolucyjne rozwiązania, ale Avalanche Studios już nieraz pokazali, że z dynamiczną akcją są za pan brat. Co więcej, poziomy na których będziemy siać zniszczenie w śmigłowcach, czołgach i jeepach wyglądają nadzwyczaj smakowicie, a eksplozje to już po prostu - palce lizać. Przekonajcie się zresztą sami:


 

Renegade Ops

Renegade Ops

Renegade Ops

Renegade Ops

Renegade Ops

Renegade Ops

Renegade Ops ma zostać wydane jeszcze w tym roku, na PC, Xbox360PlayStation 3. Gra dystrybuowana będzie tylko elektronicznie, a więc polski dystrybutor jest jej niepotrzebny.

Więcej ze strefy gier:

Źródło: Games Press

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Wygląda ciekawie, może być nawet przyjemne. Takie coś w stylu starego dobrego Heli Heroes
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Predzej podobne do starego SWIV na amige niz do CF czy DS