Ciekawostki

Replicas, czyli Keanu Reeves w filmie o klonowaniu

przeczytasz w 1 min.

W sieci pojawił się świeżutki zwiastun filmu Replicas, który porusza temat klonowania. To może być naprawdę interesująca propozycja dla miłośników gatunku science fiction.

Lubicie filmy science fiction bazujące na atmosferze niepokoju i fabule, która prowadzi do zadawania sobie pytań, czym jest życie i czym jest miłość? Jeśli tak, to może was zainteresować Replicas, który na początku przyszłego roku trafi do kin.

W filmie Replicas poznamy specjalistę od neurobiologii, Williama Fostera (w tej roli Keanu Reeves), którego rodzina zginęła w wypadku samochodowym. Nie mogąc pogodzić się z tym faktem, próbuje on wykorzystać klonowanie, by „przywrócić do życia” swoją żonę i dzieci. 

Tak pokrótce przedstawia się fabuła filmu, który został wyreżyserowany przez Tanyę Wexler i Jeffreya Nachmanoffa i 11 stycznia 2019 roku zadebiutuje w amerykańskich kinach. To, kiedy (i czy w ogóle) trafi do naszego kraju, nie zostało jeszcze ustalone. 

Mamy jednak nadzieję, że trafi, bo zwiastun (który możecie obejrzeć poniżej) pozwala wierzyć, że Replicas będzie filmem z intrygującą fabułą, szczególnie dla osób, które interesują się takimi tematami jak klonowanie. Zresztą spójrzcie sami:

Źródło: Entertainment Studios

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Satanski
    0
    Jaka intrygująca fabuła? Gość sklonował rodzinę, korporacja twierdzi, że to ich własność, bohaterowie uciekają. Zwykły melodramat akcji, hehe. Do tego oczywiście dojdą pytania w stylu, czy klon to człowiek, czy to ten sam człowiek, co przed klonowaniem, jakie są jego prawa itp. Te, jakże głębokie, kwestie będą dręczyły spieprzające przed korporacją klony, i nad nimi to, w założeniu twórców filmu, powinien w zadumie pochylić się widz. True story ;-)