Aplikacje mobilne

Retrica trafi na Windows Phone - fani selfie będą zadowoleni

przeczytasz w 1 min.

Aplikacja cieszy się ogromnym zainteresowaniem na systemach Android i iOS. Wkrótce skorzystają z niej właściciele smartfonów z mobilnymi okienkami.

Retrica

Wiele osób wciąż upiera się, że na Windows Phone brak wielu aplikacji, z których korzystać można na konkurencyjnych platformach. Inni nieco jednak łagodzą ton i zauważają w tym kontekście zmianę na lepsze. Wkrótce dostaną nowy argument do potwierdzania tej tezy. Na mobilne okienka zawita Retrica.

Zwiastuje to oficjalna strona aplikacji. Obok linków umożliwiających pobranie jej w wersji na systemy Google Anroid oraz Apple iOS pojawił się trzeci, dedykowany użytkownikom smartfonów z Windows Phone. Nie jest on jeszcze aktywny, ale skoro się pojawił, to zapewne wkrótce się to zmieni.

Jeśli dziwnym trafem nazwa Retrica nic wam nie mówi, to wyjaśnić wypada, że jest to jeden z produktów będących owocem coraz dynamiczniej rozwijającej się fotografii smartfonowej. Produktem nie byle jakim, ponieważ Retrica jest jedną z najpopularniejszych aplikacji w swojej kategorii. Pozwala ona na znacznie uatrakcyjnienie wykonywanych zdjęć. Oferuje między innymi ponad 100 różnego rodzaju filtrów (działających w czasie rzeczywistym), możliwość tworzenia kolażu, a także funkcje Timer i Interval czy Blur.

Nie jest tajemnicą, że w największym stopniu spodobało się to miłośnikom selfie. Raczej nie brakuje ich także wśród właścicieli smartfonów z mobilnymi okienkami, a zatem powinni mieć powody do zadowolenia. Bardzo możliwe, że Retrica pojawi się już na Windows 10 Mobile, którego premiera zbliża się coraz większymi krokami.

Źródło: retrica, nokiapoweruser

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  adammo
  2
  A Snapchata jak było tak nie ma :|
  • avatar
   Snack3rS7X
   -4
   Szkoda że tak ogromną popularnością nie cieszą się badania nad rakiem, albo badania nad lepszymi bateriami, ale co tam w końcu selfie jest najważniejsze! Brak słów...
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    [Dostałem już paczke, odwiedził mnie kurier i przywiózł mi nowy SMART TV.
    Kupiłem go za 219 złotych na stronie :

    www.piurl.net/aukcje

    I właśnie dlatego polecam wam wszystkim, bo z moich obserwacji wynika, że można zaoszczędzić około 90% :)