• benchmark.pl
 • Gry
 • Nowe wideo z Rise of the Tomb Raider pokazuje różne sposoby eliminacji przeciwników
Gry

Nowe wideo z Rise of the Tomb Raider pokazuje różne sposoby eliminacji przeciwników

przeczytasz w 1 min.

Wygląda na to, że Lara będzie tym razem wyjątkowo brutalna i skorzysta z całkiem bogatego arsenału.

Rise of the Tomb Raider

Wprawdzie rozgrywka w serii Tomb Raider nie jest kojarzona w pierwszej kolejności z walką, ale w najnowszej odsłonie elementu tego z pewnością nie zabraknie. Już wcześniejsze zapowiedzi i materiały sugerowały, że bohaterka dość często stawać będzie oko w oko z niebezpiecznymi przeciwnikami i teraz zostało to jedynie potwierdzone.

Jednocześnie jednak twórcy postanowili udzielić kilku wskazówek i pokazać, jak zwiększyć szanse Lary na wyjście z tej rywalizacji zwycięsko. Opublikowane zostało drugie wideo z cyklu Woman vs. Wild, w którego to ramach omawiane są kluczowe aspekty rozgrywki. Tym razem padło właśnie na walkę.

Do dyspozycji bohaterki oddanych zostanie naprawdę sporo gadżetów służących do eliminacji oponentów. Można będzie je modyfikować, tym samym zwiększając siłę rażenia czy skuteczność. Ważnym elementem ma być także odpowiednie wykorzystanie natury, co pozwoli chociażby na ataki z zaskoczenia.

„W drugim odcinku Woman vs. Wild przedstawiamy dostępne dla Lary opcje walki partyzanckiej, które mogą pomóc przetrwać jej na bezkompromisowych pustkowiach Syberii. Trudne środowisko i śmiertelne drapieżniki to nie jedyne wyzwania, z jakimi Lara zmierzy się podczas swojej podróży do Kitezh. Siły Trinity zajęły region, a są one dobrze wyposażone i uzbrojone w zaawansowane bronie, a także gotowe do zabicia każdego stojącego między nimi a tajemnicą nieśmiertelności.”


Rise of the Tomb Raider pojawi się już 13 listopada. Warto jednak pamiętać, że termin ten dotyczy jednak tylko konsol Xbox. Premiera na PC i PlayStation 4 odbędzie się w późniejszym terminie.

Źródło: gamespot, youtube - TOMB RAIDER

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Monstrum
  3
  Ta Lara jest niczym Asasyn. Ale to przecież zupełna normalka jak jedna baba łoi pięćdziesięciu chłopa... :|
  • avatar
   MaxDamageDA
   2
   Troszkę mało tomb, a za dużo raider :P Mam nadzieje, ze jednak eksploracja i otoczenie będą pełnić większą rolę w grze niż strzelanie.

   Wygląda na to, że gdyby za ogniem i mieczem wzięli się ludzie od marketingu to główne postacie biegałyby konno z shotgunami :P
   • avatar
    prime27pl
    -4
    Lubie postrzelac ale troche za dużo tego sie robi w tombie...no nic premiera za kilka dni to sie zobaczy jak im wyszło .
    • avatar
     pycipro
     -5
     Blachy poczekają rok, tymczasem ja ukończę to 20razy ;e huehue.