Smartfony

Galaxy A7 coraz bliżej - Samsung rozwija nową serię smartfonów

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
7 komentarzy Dyskutuj z nami

Spekulacje na jego temat towarzyszą nam już od dawna. Dopiero teraz mamy do czynienia z pierwszymi konkretami.

Galaxy A7 smartfon przeciek

Samsung Galaxy Alpha uznany został za smartfona bardzo udanego i nic dziwnego, że bazując na nim producent zdecydował się przygotować nową serię tego typu urządzeń - Galaxy A. W jej skład wchodzą obecnie 2 modele - Galaxy A3 oraz Galaxy A5, ale wkrótce dołączyć powinien jeszcze jeden - Galaxy A7.

Spekulacje na jego temat towarzyszą nam już od dawna. O premierze smartfona cały czas było jednak cicho, tak samo jak o jego dokładnej specyfikacji. Wygląda jednak na to, iż wkrótce zadebiutuje on w sklepach, a my, dzięki najnowszym przeciekom z FCC, wiemy już, co powinien mieć do zaoferowania.

Zgodnie z tym co mówi nam tutaj nazewnictwo, Galaxy A7 będzie większym bratem dwóch wymienionych wcześniej modeli. Praktyka stosowana przez producentów sugeruje, że jednocześnie powinien charakteryzować się też mocniejszą specyfikacją. Dokładnie na to się zanosi.

Galaxy A7 oferować ma 5,2" ekran o rozdzielczości 1080 x 1920 pikseli. Moce obliczeniowe zapewniać ma natomiast 64-bitowy procesor Qualcomm Snapdragon 615, który współpracować powinien z 2 GB pamięci RAM. Dodatkowo spodziewać należy się kamery 12 Mpix, a także smukłej i metalowej obudowy, jaką pochwalić mogą się też dwa mniejsze modele z serii Galaxy A.

Galaxy A7 smartfon specyfikacja przeciek

Oficjalna prezentacja Galaxy A7 może odbyć się jeszcze w tym roku.

Źródło: phonearena, ibtimes

Komentarze

7
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Galaxy Alpha jest (jeśli chodzi o design) świetny.
 • avatar
  Fajna seria - dobrze się prezentuje - jednak jedno wielkie ale... dlaczego Samsung wycenia te telefony tak wysoko - nie ma w nich nic co uzasadnia cenę - powinna byc ona niższa o 30-40%.
 • avatar
  Ciekawe czy będzie Gorilla 4 generacji
 • avatar
  Szajsungi wyglądają jak kupa jeża.
  -10
 • avatar
  Super są Te Smartphony z serii A, Jak będą calowo do Note, to się zastanawiać będę, dodatkowo głośnik mają w dobrym miejscu usadowiony .