Smartfony

Na Galaxy Note 3 Lite poczekamy nieco dłużej

przeczytasz w 1 min.

Zdaniem serwisu SamMobile, urządzenie zostanie pokazane światu dopiero pod koniec pierwszego kwartału 2014 roku.

Galaxy Note 3 Lite smartfon premiera przeciek

Podoba Wam się Galaxy Note 3, ale jednocześnie stanowi nieco za duży wydatek? Jeśli tak, to być może ciekawą propozycją będzie Galaxy Note 3 Lite, który po raz kolejny pojawia się w nieoficjalnych doniesieniach.

O tym, że Samsung pracuje nad tańszą wersją jednego ze swoich najważniejszych mobilnych urządzeń wiemy już od dawna. Galaxy Note 3 Lite najprawdopodobniej zaoferuje ekran tej samej wielkości lub minimalnie mniejszy, ale nie będzie to już Super AMOLED, a LCD. Być może obniżona zostanie również rozdzielczość, ale w tej kwestii przecieki nie są jednoznaczne.

Względem starszego brata spodziewać powinniśmy się tutaj także słabszej kamery, a łączność LTE oferowana będzie opcjonalnie. Wiele osób interesuje również kwestia procesora i pamięci RAM, ale na chwilę obecną jest to wielka zagadka. Być może w tych elementach obejdzie się już bez zmian.

Ostatnio informowaliśmy, iż ruszyła już masowa produkcja Galaxy Note 3 Lite. Sugerowano wtedy, że jego premiery spodziewać możemy się już na targach MWC 2014. Zdaniem serwisu SamMobile trzeba będzie poczekać jednak nieco dłużej. Urządzenie ma bowiem zostać pokazane światu dopiero pod koniec pierwszego kwartału 2014 roku.

Źródło: gsmarena, androidetvous

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  RomanTyczka
  2
  Po jaką cholere oni robią tyle tych telefonów. Nie lepiej zostawić dwa flagowce na rok S i Note oraz z dwa telefony na średnią i niską półkę co hmm.. pół roku (ze względu na szybki rozwój rynku mobilnego = być konkurencyjnym)? Przerzucić zespoły do pracy nad oprogramowaniem dla nich i wydawać aktualizacje, zyskując sympatie klientów. A oni lecą z dziesiątkami telefonów rocznie.
  • avatar
   Detrioux
   1
   yhh będzie drogo . Warto już S4 kupić
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    "O tym, że Samsung pracuje nam tańszą wersją jednego ze swoich najważniejszych mobilnych urządzeń wiemy już od dawna. " nam rozumiem =nad.
    • avatar
     michal0120
     0
     tańsza wersja czyli i tak droga
     • avatar
      Dragonik
      0
      Trzeba czymś zapchać rynek i pokazać że produkują jak chińczycy.
      • avatar
       Logox
       0
       Czyli taki tani nie będzie. Szkoda :(