Smartfony

Samsung podgrzewa atmosferę przed MWC 2014 - Galaxy S5 z nowym interfejsem?

przeczytasz w 1 min.

Koreański producent postanowił stopniowo podkręcać atmosferę przed startem swojej kolejnej konferencji.

Samsung Galaxy S5 smartfon nowy interfejs

Na początku tego miesiąca Samsung zapowiedział swoją obecność na targach MWC 2014 i konferencję Unpacked 5. Oficjalnie nie ujawniono, co będziemy mogli na niej zobaczyć, ale wszystko wskazuje na to, że zaprezentowany zostanie Galaxy S5. Jeśli tak rzeczywiście się stanie, to dowiedzieliśmy się właśnie czegoś nowego na temat tego smartfona.

Koreański producent postanowił stopniowo podkręcać atmosferę przed startem konferencji. Tym sposobem opublikował w sieci kolejną grafikę (widoczną na wstępie newsa) z nią związaną. Czego możemy się dzięki niej dowiedzieć?

Przyjmując wariant, iż na konferencji prezentowany będzie Galaxy S5 zanosi się na to, iż smartfon wyposażony zostanie w odświeżoną wersję interfejsu TouchWiz. Poza tym, widniejące na grafice ikony - szybkość, outdoor, ciekawość, zabawa, społeczności, styl, prywatność, fitness i życie - zdają się sugerować elementy, którymi wyróżniać powinien się nowy flagowiec koreańskiego producenta. Niestety na chwilę obecną trudno wszystko rozszyfrować, ale można zakładać, iż w większości elementów wszystko sprowadzi się do przygotowanych pod kątem powyższych haseł aplikacji.

Warto dodać, iż niektórzy dopatrują się tutaj bardziej nawiązania do systemu Tizen. Wątpliwe jednak, by producent zaczął skupiać się na nim, pomijając tym samym promowanie nowego flagowca. Być może wątpliwości rozwieją nowe grafiki, jeśli naturalnie producent opublikuje takowe najbliższych dniach.

Źródło: sammobile

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  hideo
  1
  nieciekawe te ikony
  • avatar
   Konto usunięte
   -3
   Co następna zrzyna z Windows Phone? Już wystarczy jak iOS wygląda tak samo