• benchmark.pl
 • Mobile
 • Samsung Gear 2 może współpracować ze smartfonami innych producentów
Mobile

Samsung Gear 2 może współpracować ze smartfonami innych producentów

przeczytasz w 1 min.

Z pewnością byłby to kok w dobrym kierunku.

Samsung Gear 2 SmartWatch

Galaxy Gear nie osiągnął sukcesu, ale mimo tego pod koniec lutego Samsung zaprezentował jego następcę - Gear 2. O tym, czy nowy SmartWatch przyciągnie większą liczbę klientów przekonamy się dopiero za jakiś czas, ale z pewnością pomogłoby w tym to, o czym mówią najnowsze informacje.

Poprzedni model miał kilka mankamentów, które były dość mocno krytykowane. Jeden z nich to możliwość współpracy z bardzo małą liczbą smartfonów, naturalnie tylko tych od Samsunga. Znacznie ograniczyło to grupę ewentualnych nabywców zegarka i być może producent wyciągnie z tego wnioski.

Nadzieję na to dał w ostatnim wywiadzie Luke Mansfield. Został on zapytany przez serwis androidplanet o to, czy Gear 2 współpracować będzie ze smartfonami innych producentów, m.in. Sony czy LG. Wprawdzie odpowiedź nie była jednoznaczna, ale padło zapewnienie, że kwestia ta będzie wyglądała dużo lepiej niż w przypadku poprzednika.

Być może na większą kompatybilność wpływ mieć będzie nie tylko chęć osiągnięcia lepszej sprzedaży, ale również przesiadka na system Tizen. Pozostaje nam czekać na potwierdzenie powyższych informacji lub, w gorszym przypadku, na ich zaprzeczenie.

Źródło: sammobile, dailytechwhip

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Szymon331
  1
  Szip.
  Myslalem ze poprzednia wersja dzialala z kazdym smartfonem...

  A ja sie dziwilem dlaczego gear sie nie przyjal...