Mobile

Zostaw telefon, wkrótce porozmawiasz przy pomocy zegarka

przeczytasz w 1 min.

Wszystko za sprawą Gear 2 Solo.

Gear 2 Solo SmartWatch przeciek

Widok osoby rozmawiającej przez smartfona nikogo nie dziwi. Nieco oryginalniej wyglądają osoby ucinające sobie pogawędkę przy pomocy tabletu, ale wkrótce i oni zostaną przebici. Zbliża się bowiem czas, w którym mówić zaczniemy do swoich zegarków.

Już na początku kwietnia pojawiły się informacje, iż Samsung przygotowuje udoskonaloną wersję Gear 2. Od znanego nam już modelu, którego bliżej przedstawiliśmy Wam w niedawnej recenzji, odróżniać ma go tylko jeden element. To właśnie dzięki niemu przy pomocy jedynie SmartWatcha można będzie wykonywać połączenia głosowe.

Wedle informacji napływających z Indii, Gear 2 Solo wyposażony w slot kar SIM trafił już do testów. Zdaniem obserwatorów zwiastuje to jego dość szybką premierę, a co ciekawe cena ma być bardzo zbliżona do tej, jaką zapłacić trzeba za Gear 2.

Niestety dokładnej daty wprowadzenia Gear 2 Sol do sprzedaży nie znamy. Wydaje się jednak, iż ma ono spore szanse na to, by wzbudzić zainteresowanie. To, jak często trzeba będzie je ładować na tę chwilę zostawmy bez rozważań.

Źródło: thenextweb, sammobile

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  3
  Po co gadać do zegarka jak są słuchawki bluetooth?

  No i widok człowieka rozmawiającego z powietrzem na ulicy też już nikogo nie dziwi.
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   Smartphone'a na smartwatcha ze wszystkimi funkcjami telefonu z chęcią bym wymienił. Co prawda nie umiem sobie wyobrazić dzwonienia z czegoś takiego, ale to problem producentów, nie mój. :) Podoba mi się idea noszenia tylko zegarka na ręce do szybkich czynności i tabletu w plecaku do bardziej skomplikowanych. I tak te dwie rzeczy teraz noszę, tylko jeszcze telefon muszę. Za uwolnienie kieszeni byłbym skłonny zapłacić.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Ja bym chciał smartwatch, który mógłby korzystać z mocy smartfona. Doszedłem już do etapu, gdzie nie chce mi się go sięgać z kieszeni, a taki zegarek byłby zbawieniem.
    Dostęp do zawartości z telefonu na ręku, możliwość odpalenia muzyki, wysłania jakiś przygotowanych SMSów albo podyktowania słownie co ma napisać i wykonanie połączenia to byłoby już wystarczające.