Smartfony

Samsung może rozpocząć masową produkcję Galaxy S9 i Galaxy S9+ już w grudniu

przeczytasz w 1 min.

Producent postawić powinien na wyświetlacze o takich samych parametrach, nieco poprawiając zapewne wydajność.

O następcach Galaxy S8Galaxy S8+ jeszcze długo nie usłyszymy z oficjalnego źródła. Chyba nikt nie wątpi jednak w to, że producent już od dłuższego czasu pracuje nad nowymi modelami.

Pracuje, chociaż najprawdopodobniej długo taki stan rzeczy nie potrwa. Wedle najnowszych doniesień, smartfony Galaxy S9 i Galaxy S9+ są już zaprojektowane i producent szykuje się do rozpoczęcia masowej produkcji. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z założeniami, będzie miało to miejsce już w grudniu.

Pierwsze sugestie co do specyfikacji Galaxy S9 i Galaxy S9+ nie zaskakują. Producent postawić powinien na wyświetlacze o takich samych parametrach, nieco poprawiając zapewne wydajność. Być może zastosuje też podwójne kamery, a przede wszystkim przeprojektuje tylne panele.

Galaxy S9 rozmiar

Galaxy S9 i Galaxy S9+ posiadać mają złącze słuchawkowe i taki stan rzeczy zapewne znalazłby sympatyków. Nic nie wskazuje natomiast na czytnik linii papilarnych zintegrowany z wyświetlaczem.

Oficjalna premiera Galaxy S9 i Galaxy S9+ odbyć powinna się w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Źródło: gsmarena, Fox News (foto)

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  patol1984
  4
  Zaczynają produkcje s9 a znajomi nie zdążyli spłacić jeszcze s7 :D
  • avatar
   Lister
   -7
   Tańszy i bardziej funkcjonalny niż nadgryziony, a jednak mateusze lansu kupują iPfuja - doprawdy ciekawe zjawisko socjologiczne - ciekawe, czy ktoś już robi z tego doktorat...