Gry

Sea of Thieves - dzień z życia pirata

przeczytasz w 1 min.

Nowy zwiastun pozwala spojrzeć na podstawowe aktywności piratów w Sea of Thieves oraz na nowe wyspy w świecie gry.

Co robi pirat? Większość czasu upływa mu na pokładzie statku, ale poszukiwania skarbów, emocjonujące pojedynki i popijawy z kumplami skutecznie pomagają wypełnić mu dobę. Możemy rzucić na to okiem na nowym filmiku z Sea of Thieves.

O Sea of Thieves pewnie już słyszeliście – to MMO studia Rare, które zaprasza nas do świata piratów, w którym współpraca i współzawodnictwo są na porządku dziennym. Nie wiadomo jeszcze kiedy gra zadebiutuje na rynku, ale na razie trwają jej zamknięte testy. Zresztą bardzo wczesnej wersji tej produkcji.

Twórcy starają się prężnie rozwijać swoje dzieło i właśnie udostępnili nową aktualizację. Jest ona oznaczona numerem 0.1.1 i wprowadza wiele nowych wysp, do których mogą przypłynąć i które mogą zgrabić wirtualni piraci. Jak to wygląda? Sami zobaczcie:

Sea of Thieves zmierza na pecety i konsole Xbox One. Czy ten tytuł znajduje się na waszej liście życzeń?

Źródło: YouTube (Sea of Thieves)

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kojot321
  4
  Brakuje mi porządnej gry MMO o w klimatach piratów z karaibów. Takie połączenie AC:Black Flag, Naval Action, Sea of Thieves i Rust było by całkiem ciekawe. Możliwość toczenia w miarę realistycznych bitew morskich, handlu, pojedynków na lądzie, tworzenie flot i interakcje na lądzie ze znajomymi, tworzenie baz i kryjówek... Ciężkie zadanie, ale może kiedyś...

  Witaj!

  Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
  Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

  Połącz konto już teraz.

  Zaloguj przez 1Login