• benchmark.pl
  • E3
  • Sekiro: Shadows Die Twice - tak wygląda nowa gra From Software [AKT.]
Gry

Sekiro: Shadows Die Twice - tak wygląda nowa gra From Software [AKT.]

przeczytasz w 1 min.

Twórcy Dark Souls i Bloodborne pochwalili się na E3 swoim najnowszym tytułem. Gra Sekiro: Shadows Die Twice będzie pod wieloma względami podobna do swoich poprzedniczek, ale równocześnie wniesie mnóstwo świeżości.

Aktualizacja, 14 czerwca 2018: Na konferencji Microsoftu na E3 nie było wiele czasu, ale teraz już na spokojnie ekipa From Software mogła ujawnić kilka szczegółów na temat swojej nowej gry Sekiro: Shadows Die Twice.

Zgodnie z tym, co możemy zobaczyć na materiale z targów, Sekiro pod wieloma względami będzie podobne do poprzednich dokonań From Software, takich jak Dark Souls czy Bloodborne. Choć akcja została przeniesiona do feudalnej Japonii, starcia z wymagającymi wrogami i wielokrotna podczas nich śmierć wciąż będzie integralną częścią zabawy.

Różnica polega jednak na tym, że Sekiro: Shadows Die Twice ...nie jest erpegiem. To w stu procentach gra akcji, w której nie ma klas i nie liczą się statystyki czy klasyczny rozwój postaci. Nową broń i elementy ekwipunku będzie można natomiast znaleźć w rozległym świecie, którego eksploracja nie będzie w żaden sposób ograniczana.

Sekiro screen

Wiemy też, że istotnym elementem rozgrywki będą „gadżety”, z których skorzysta nasz główny bohater i że w planach jest wyłącznie tryb dla jednego gracza. Cóż, czekamy na więcej!

 

News, 10 czerwca 2018: To jeden z najmocniejszych punktów konferencji Xbox na E3. Ekipa From Software pochwaliła się swoim najnowszym dziełem zatytułowanym Sekiro: Shadows Die Twice.

Nowa gra From Software będzie dokładnie tym, czego można by oczekiwać po autorach Dark Souls czy Bloodborne. Tym razem jednak zostaniemy przeniesieni do feudalnej Japonii, co pozwala liczyć na bardzo ciekawą mieszankę stylów.

Sekiro: Shadows Die Twice zapowiada się więc na wymagającą, dynamiczną, widowiskową i klimatyczną produkcję. Na sprawdzenie, czy jest tak w rzeczywistości będziemy musieli poczekać przynajmniej do przyszłego roku. 

Sekiro: Shadows Die Twice – zwiastun gry z E3:

Jak można zobaczyć pod koniec zwiastuna, gra Sekiro: Shadows Die Twice zmierza na konsole Xbox One i PlayStation 4 oraz pecety. 

Źródło: Xbox, From Software

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    FennPL
    0
    Cóż, ciekaw jestem pod jakim względem bo z tego co widzę to walki z bosami są tak samo oskryptowane i przewidywalne po czasie jak w dark souls