Gry

Silent Hill 5 na PC

przeczytasz w 1 min.

Najnowsza odsłona Silent Hill: Homecoming najprawdopodobnie ukaże się na PC, ale na razie nie ma sprecyzowanej daty wydania (Na PS3, XBox360 premiera we wrześniu 2008). W Homecoming wcielamy się w postać Aleksa Shepherda, weterana wojennego, który po zakończeniu służby na obczyźnie powrócił w rodzinne strony, do miasteczka Shepherd’s Glen. Wizyta w domu zaowocowała informacją o niewyjaśnionym zniknięciu brata Aleksa, Joshuy oraz wieścią o chorobie psychicznej matki obu mężczyzn. Prywatnym problemom głównego bohatera musi stawić czoła gracz, szukając rozwiązań zarówno w miejscowość, gdzie wychowali się Alex i Joshua, jak i w tytułowym, ponurym mieście Silent Hill.

Silent Hill: Homecoming to piąta odsłona znanej serii survival horrorów, wydawanych od 1999 roku pod egidą japońskiej firmy Konami. Z racji konsolowego rodowodu całej sagi produkt planowany był pierwotnie na Xboksa 360 i PlayStation 3, jednak później autorzy gry zdecydowali się skierować swój tytuł do użytkowników platformy PC. Należy przy tym zaznaczyć, że w związku z prezentowanymi treściami projekt adresowany jest wyłącznie do dorosłych odbiorców o mocnych nerwach. 

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Wygląda jak SH2. Dobrze jej to wróży.
  • avatar
   Dante
   0
   Jedna z ciekawszych serii jakie ujrzały światło dzienne, grafika się nie liczy, klimat plus ścieżka dźwiękowa.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Tia jasne się nie liczy ;) gdyby ta gra wyglądała gorzej niż poprzednie części pewnie byś "może" w nią zagrał ;) a że seria ciekawa to owszem poza SH4 który najmniej mi sie podobał.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     grafika tak zle nie wyglada, duzo lepiej niz SH4 :)
     nic tylko czekac na wiecej informacji