Gry

Silent Hills oficjalnie anulowane

przeczytasz w 1 min.

Szkoda, ponieważ na Silent Hills pracował nie tylko Hideo Kojima, ale również Guillermo del Toro, co dawało nadzieje na naprawdę doskonały horror.

Silent Hills gra

Hideo Kojima i jego dalsza praca w Konami to wciąż temat bardzo zagadkowy. Wyjaśniają się za to losy projektów, nad którymi jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w świecie gier ostatnio pracowała.

Jednym z nich było Silent Hills. Było, ponieważ oficjalnie poinformowano dziś, że projekt ten został porzucony. Sprzeczne informacje napływały w tej sprawie przez kilka ostatnich dni, ale wydany przez Konami komunikat rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Szkoda, ponieważ na Silent Hills pracował nie tylko Hideo Kojima, ale również Guillermo del Toro, co dawało nadzieje na naprawdę doskonały horror. Jedynym pocieszeniem jest tu fakt, że producent w przyszłości wróci do marki Silent Hill.

"Konami powróci jeszcze do nowych tytułów z serii Silent Hill, jednak Silent Hills, projekt opracowany z Guillermo del Toro, wykorzystujący wizerunek Normana Reedusa nie będzie kontynuowany. O zaangażowaniu Kojimy i del Toro w przyszłych naszych projektach z tej serii zdecydujemy w swoich czasie, a więc prosimy o to, abyście pozostawali czujni."

W środę z PlayStation Network usunięte zostanie P.T., a więc grywalny zwiastun promujący grę. Pozostaje zatem czekać co przyniesie przyszłość, ale już teraz można być pewnym, że na nowe Silent Hill poczekamy sobie dość długo.

Źródło: kotaku

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  6
  Szkoda, ciekawe o co im poszło...
  • avatar
   Konto usunięte
   5
   O sheet...
   • avatar
    zeniu
    1
    Szykowała się gra która grozą i psychodelicznością przebije Amnesię (choc fakt że miała budżet znacznie większy i pracowało przy niej znacznie więcej ludzi niż przy szwedzkiej produkcji).
    • avatar
     Konto usunięte
     -7
     I bardzo dobrze!!! Silent Hill musi być tylko w TPP a nie FPS, bo taką grę chcieli zrobić!
     • avatar
      Konto usunięte
      -9
      I bardzo dobrze!!
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Ja pierdole świat schodzi na psy... Właściciele firm za dużo żrą. Ciągle słychać o przekladaniu premier gier, jak już wychodzą to je kastrują, a teraz mojego silent Hilla anulują. Do czego rynek gier zmierza?