Telefony

Smartpad - dwa smartfony połączone w... tablet

przeczytasz w 1 min.

Zastanawialiście się kiedyś nad kupnem smartfona lub tabletu? Wielu z nas chciałoby mieć obydwa urządzenia, jednak ze względu na ich wysokie ceny, mało kto decyduje się na "podwójny" zakup. Co jednak, gdyby stworzyć połączenie smartfona i tabletu? Na takie pytanie postanowili odpowiedzieć inżynierowie z firmy Imerj.
 


 

Stworzyli więc urządzenie, które wygląda jak dwa złożone smartfony. Zostało ono wyposażone w system operacyjny Android 2.3, dwa 4-calowe ekrany dotykowe oraz niezwykle cienką obudowę, dzięki której zmieści się on w większości kieszeni. Oprócz tego wyposażony jest w procesor Texas Instruments OMAP o nieznanym zegarze, 1 GB RAM DDR3, 128 GB pamięci użytkowej oraz akumulator 1750 mAh. Nie wiemy jeszcze, kiedy produkt pojawi się na rynku i ile będzie kosztował.
 

Więcej o smartfonach i telefonach:

Źródło: TomsGuide

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  na pierwszy rzut oka wygląda jak nintendo 3ds
  niepodoba misie
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Taki sobie. Nie oferują niczego innowacyjnego.
   • avatar
    XeonX
    0
    Słabo trochę nie płynnie im to działa...
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Największy problem widzę w baterii, 1750 mAh powoli staje się standardem w smartfonach z jednym ekranem, dwa ekrany pożrą taką baterię w pół dnia. Obecne tablety potrafią mieć baterię ponad 3 razy mocniejszą (nawet 6000 mAh).
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      A mi się podoba, może nie jest to nic rewolucyjnego, ale ciągnie mnie tak wielki ekran w tak małym urządzeniu. Z chęcią bym sobie takiego sprawił, o ile nie krzyknęli by za niego zbyt dużo.
      Wady są, nie da się ukryć, ale nic nie jest perfekcyjne, a to mieści się w kieszeni ;D .