Gry

Cyberpunk 2077 trafi do PS Store! Jest jednak jeden warunek – zgodę musi wyrazić Sony

przeczytasz w 1 min.

Od momentu usunięcia Cyberpunk 2077 z PS Store minęło już ponad 100 dni. Wygląda jednak na to, że wszystko jest na dobrej drodze, aby gra powróciła do sklepu, jednak ostateczną decyzję podejmie japoński gigant.

Cyberpunk 2077 – o tym, czy gra powróci do PS Store zadecyduje Sony

Wygląda na to, że sytuacja CD Projekt Red z dnia na dzień staje się coraz lepsza. Wczoraj swoją premierę miała aktualizacja 1.2, która wprowadza ponad 500 poprawek. Warto wspomnieć również o tym, że studio postanowiło w dużym stopniu zmienić swoją strategię działania, a na dodatek stało się właścicielem Digital Scapes. Na szczęście na tym nie koniec dobrych informacji, bowiem na telekonferencji z inwestorami, Michał Nowakowski – czyli członek zarządu ds. rozwoju biznesu poinformował, że istnieje spora szansa, że wkrótce gra ponownie trafi do PS Store. 

Ostatnimy czasy wydaliśmy sporo aktualizacji, w tym bardzo dużą aktualizację 1.2, która ukazała się wczoraj. Wszystko to sprawia, że istnieje spora szansa, że Cyberpunk 2077 trafi ponownie do PS Store, jednak ostateczną decyzję w tej sprawie podejmie Sony.

Cyberpunk 2077 – od usunięcia gry z PS Store minęło ponad 100 dni

Oficjalnie Cyberpunk 2077 zniknął ze sklepu Sony 17 grudnia 2020 roku. Powodem tego zdarzenia była powalająca ilość błędów oraz słaba jakość finalnego produktu. Na dodatek gracze, którzy zdecydowali się kupić Cyberpunk 2077 właśnie na konsolę PS4, często decydowali się na zwrot produktu, w celu odzyskania pieniędzy. Wygląda jednak na to, że sytuacja powoli się stabilizuje, a nam pozostaje jedynie trzymać kciuki, aby wszystko wróciło do normy. 

Źródło: VG 247

Warto zobaczyć również: 

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Altru
  6
  "A jak to wyglądało naprawdę, a więc po ogłoszeniu przez CDPR możliwości robienia zwrotów masa graczy PS zaczęła marudzić, że jednak nie można tego zrobić i rzeczywiście wielkie kochane Sony odrzucało masę wniosków ze względu na swoją gównianą politykę w tej kwestii. I oczywiście oberwało się za to CDPR, a nie Sony.

  Dopiero jak CDPR skonsultowało się z SIE, uzgodniono wycofanie gry ze sklepu, żeby umożliwić graczom zwroty. Tak wygląda te całe Sony dbające o klientów, gdyby mieli normalną politykę zwrotów, to nawet gry by nie trzeba było usuwać ze sklepów, a tak to było jedyne wyjście.

  Oczywiście sony nie wspomniało o tym ani słowa zgarniając laury za to, że w trosce o graczy sami podjęli takie działania.

  https://www.cdprojekt.com/pl/wp-content/uploads-pl/2020/12/rb_66-2020-czasowe-wstrzymanie-dostepnosci-gry-cyberpunk-2077-w-playstation-store.pdf

  "Decyzja podjęta została po konsultacjach Spółki z przedstawicielami SIE dotyczących umożliwienia realizacji zwrotu gry osobom, które zakupiły ją w wersji cyfrowej poprzez PlayStation Store i chciałyby dokonać jej zwrotu"

  Nie hejtuje Sony, ale świat nie jest czarnobiały."
  • avatar
   Shunex
   3
   To, że Sony musi wyrazić zgodę to chyba oczywiste? w końcu to ich sklep? to nie tak że każdy dodaje co chce i kiedy chce...
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    @Seweryn: zgodę musi wyrazić Sony
    na serio? a czy w PS Store jest cokolwiek na co zgody nie wyraziło Sony?
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Już nic nie uratuje tej gry. Jedyną nadzieją był multiplayer.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      1 kwietnia XD