Gry PlayStation 4

Sony zapowiada Uncharted 4: The Lost Legacy

przeczytasz w 1 min.

Chloe Frazer i Nadine Ross w akcji. Tym razem to panie odegrają główne role.

Rozpoczęła się konferencja PlayStation Experience. Trzeba przyznać, że ze sporym przytupem, ponieważ bez zbędnych wstępów i nudnych wypowiedzi zdecydowano się przejść do konkretów. Takowym jest bez wątpienia zapowiedź Uncharted 4: The Lost Legacy.

Jak sugeruje nazwa, mamy tutaj do czynienia z dodatkiem do gry Uncharted 4: Kres Złodzieja. Nie ujawniono wielu szczegółów, ale nie ma wątpliwości, iż mówimy tutaj o rozszerzeniu fabularnym. Akcja osadzona będzie najpewniej na Bliskim Wchodzie, a jeśli chodzi o postacie to pojawi się Chloe Frazer i Nadine Ross, a więc tym razem to panie odegrają główne role.

Skąd ta pewność? Właśnie one znalazły się w centrum materiału, jaki zaprezentowany został na PlayStation Experience. Rzućcie zresztą okiem sami.


Kiedy premiera? Zapewne już w przyszłym roku. Być może wkrótce poznamy dokładny termin a wraz z nim więcej szczegółów związanych z fabułą.

Źródło: PlayStation

Komentarze

18
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  PayStation4PowerOF18fps
  2
  Pamiętam jak Casualowe dzieci podniecały się tym jak to Uncharted 4 wciągnie Wieśka 3 nosem i zdobędzie mase nagród. I co drogie dzieci sie stało ? Ten wasz Uncharted 4 może jedynie sssaaać wieśkowi i nic więcej. Naugty Dog musi się jeszcze wiele nauczyć żeby osiągnąć poziom jaki osiągneli REDZI. EASY. Wiesiek 3 to gra legenda a nie jakaś płotka jak uncharted 4. Pozdro
  • avatar
   Roller Mobster
   1
   Będzie wspaniały dodatek do wspaniałej gry.
   • avatar
    Jake_24
    1
    Na U4 trochę się zawiodłem, a pod koniec nawet wnerwiłem, więc tu chyba podziękuję.
    • avatar
     -AKATSUKI-
     -3
     Ale badziew, lupanie konsolwych dresiarzy raz jeszcze haha..
     • avatar
      prime27pl
      -3
      No brawo dla redakcjii....poziom bencha sukcesywnie w dół leci....proponuje zmienic na hejtmark bo tu tylko wojenki sa .
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Są dobre i słabe momenty w tej serii ale dla miłośników przygód pozycja obowiązkowa zresztą jak Tomb Raider. Szkoda że Disney jako właściciel praw do Indiany Jonesa nie robi żadnej gry. Kilka książek do sfilmowania może więc przy okazji zrobią jakąś gierkę...

       Brakuje pełnokrwistego bohatera... where is Charlie Cutter? :D ale pewnie musiało być poprawnie politycznie.. Więc gdzie pakować do gry białego jeszcze silnego łysego anglosaskiego mężczyznę...