Chłodzenie

SpinQ VT - nowy cooler w ofercie Thermaltake

Andrzej Michalski | Redaktor serwisu benchmark.pl
8 komentarzy Dyskutuj z nami

Firma Thermaltake zaprezentowała nowe chłodzenie o nazwie - SpinQ VT, przeznaczone dla procesorów między innymi z podstawką LGA 1156.

Cooler ma wymiary 120,1 x 159 mm, waży 495 g, wyposażono go w miedzianą podstawę, trzy miedziane ciepłowody (heatpipes) w kształcie litery U oraz 50-finowy aluminiowy radiator z 80 mm wentylatorem w jego centrum. Wentylator, który został podświetlony na czerwono, pracuje od 1000 do 1600 obr./min, generując przy tym hałas na poziomie 28 dBA, a średnia 'długość życia' według producenta to 50.000 godzin.

SpinQ VT posiada wsparcie dla procesorów - AMD Socket 754, 939, AM2, AM2, AM3 oraz - Intel LGA 775/1156/1366. Cena rekomendowana to: 49 dolarów.

źródło: TechConnect

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  Jak myślę że nie stworzą czegoś dziwniejszego zawsze potrafią mnie zaskoczyć.
 • avatar
  mICh@eL
  Ale dziwadło :o

  Wolę tradycyjne konstrukcje :P
 • avatar
  Konto usunięte
  jak dla mnie wygląd może być cudaczny oby tylko wydajność była miodna :)

  a co do wyglądu to całkiem ciekawy a ten czerwony środek to jakieś światełko czy co??
 • avatar
  Konto usunięte
  Przecież to żadna nowość.... To jest po prostu wyprostowana wersja SpinQ, który był z niebieskim podświetleniem... Wydajność nie powala a i ciszą nie grzeszy...
  Przeciętny cooler, który wygląda trochę inaczej niż reszta jego braci :) Do zwyczajnych zastosowań spokojnie "styka" i na taki mały lansik (przez szybkę) żeby koledzy powiedzieli wow! lol
 • avatar
  suchy262
  Bardzo ładny jest :)
 • avatar
  TurboHydra
  Ale mi nowość... wiem o nim od premiery, to jest od połowy sierpnia co najmniej... już wtedy było na thermaltake.com, że zwykłego spinQ zmienią, i screeny wersji vt.
  Nawet na forum założyłem temat wczoraj,że chciałbym go kupić, a w sklepach w Polsce nie widać nawet zwykłego Spinq, mimo że w maju była premiera.
  Cena akceptowalna, szkoda że dojdzie jeszcze podatek i marże :(
 • avatar
  Konto usunięte
  Ladny kupil bym sobie