Gry komputerowe

Star Citizen wygląda coraz ładniej, a jej premiera… coraz dalej

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
15 komentarzy Dyskutuj z nami

Premiera fabularnego modułu gry Star Citizen została opóźniona. Szkoda, bo chyba naprawdę jest na co czekać.

Mogliście już zapomnieć, ale gra Star Citizen wciąż powstaje. Ba, doczekała się nawet nowej wersji alfa oznaczonej numerem 3.0. Jedno trzeba ekipie Cloud Imperium Games przyznać – wygląda to naprawdę dobrze.

Podczas tegorocznej edycji imprezy Citizencon zaprezentowany został niespełna półgodzinny materiał przedstawiający Star Citizen w wersji alfa 3.0. Widzimy podróżowanie statkiem kosmicznym, przemierzanie bezkresnych pustyni pojazdem kołowym oraz poruszanie się pieszo i strzelanie. Możemy przyjrzeć się oprawie wizualnej i interfejsowi. Krótko mówiąc: kompletna prezentacja:

Teraz czas na gorszą wiadomość. Data premiery pełnej wersji po raz kolejny się oddaliła. Fabularny moduł, który miał się ukazać lada chwila został przesunięty na przyszły rok. Chodzi tutaj o Squadron 42 złożony z 28 rozdziałów i ponad 60 misji. Na jego potrzeby zrealizowano ponad 20 godzin akcji performance capture, przygotowano 1255 stron dialogów i zaproszono do współpracy aktorów, którzy użyczą swoich głosów 340 postaciom. Na graczy czeka też 40 różnych statków i rozległa przestrzeń kosmiczna. Jest na co czekać, pytanie tylko jak długo… 

Źródło: Dark Side of Gaming

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dudi4Fr
  Tak jak mówiłem, kiedy SC wydze na rynek będziemy już dawno na marsie więc nie będzie gra SF tylko symulacja. Ale patrząc na rozmach SC nie chcemy takiej klapy jak NMS, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość.
  10
 • avatar
  eninede
  "maja rozmach skur......" niedlugo bedzie to fleelancer, SIMS, Quake i Sim City w jednym... tylko pytanie ... kiedy ?
  6
 • avatar
  Kynareth
  Najważniejsze, żeby gra była dobra.
  6
 • avatar
  zuzannator
  Bardzo bym prosił konsolowców o nie komentowanie tej gry. Chłopaki po prostu to u Was nigdy nie pójdzie... no może za 20 lat. Sorry... na pocieszenie wam powiem że możecie za to pograć w Mario Bros 6000.
  4
 • avatar
  bartolini29
  jak zobaczyłem stwora z piachu przypomniała się stara dobra strategia DUNE mogliby odswiezyc ta gierke i w nowej oprawie graficznej wypuscic
  1
 • avatar
  Ghola
  Szkoda że nikt nie wspomniał o dalszej części materiału gdzie pokazują narzędzia, tam też jest na co popatrzeć, chociażby pokazują nową planetę.

  Faktycznie proces produkcyjny SC jest długi, złożyło się na to sporo rzeczy: brak organizacji, zbyt dużo obietnic Chrisa R, brak odpowiednio wykwalifikowanych pracowników (tu z pomocą przyszedł Crytek który wywalił na zbity pysk sporo ludzi lub im nie płacił to sami odeszli), długa lista innych rzeczy.

  NA dobre rzeczy trza czekać, na Wieśka jak opóźniali też była net drama, okazał się fenomenalny w sprzedaży i reckach.

  Tu jak, ktoś jest interested, to można przeczytać porządną robotę dziennikarską co ijak było nie tak, oraz czemu tak długo, tylko że po angielsku:

  http://www.kotaku.co.uk/2016/09/23/inside-the-troubled-development-of-star-citizen
  1
 • avatar
  Dragonik
  Najgorzej jak wyjdzie bubel.
  -2
 • avatar
  Konto usunięte
  Ta gra ma tak długi okres produkcyjny, że wątpię, aby kiedykolwiek wyszła z fazy alpha/beta...
  -9
 • avatar
  Konto usunięte
  Szczerze? Jak to dopracują i zamkną w spójną całość to będzie jedyny tytuł zasługujący na miano next gen.