• benchmark.pl
 • Gry
 • Star Wars: Battlefront - co czeka nas w kolejnych miesiącach?
Gry

Star Wars: Battlefront - co czeka nas w kolejnych miesiącach?

przeczytasz w 1 min.

W najbliższej przyszłości Star Wars: Battlefront wzbogaci się o sporą liczbę dodatków.

Star Wars Battlefront

Gry powstające pod skrzydłami EA nie narzekają na brak dodatków i od dawna wiadomo, że dokładnie tak samo będzie w przypadku Star Wars: Battlefront. Ostatnio kwestia ta została dość szczegółowo przybliżona.

Jeśli chodzi o dodatki darmowe, w lutym udostępniona zostanie nowa misja typu Przetrwanie na Hoth, a także nowa mapa przeznaczona do najbardziej rozbudowanych trybów rozgrywki - Atak AT-AT, Supremacja, Eskadra i Punkt zwrotny. W marcu natomiast pojawi się mapa zlokalizowana na Endorze obsługująca tryby Atak AT-AT, Supremacja i Punkt zwrotny oraz mapa do trybu Przetrwanie na Tatooine.

Poważniej wyglądają plany związane z płatną zawartością. Planowane są 4 duże rozszerzenia, które urozmaicać mają zabawę na przestrzeni kolejnego roku.

Płatne dodatki dla Star Wars: Battlefront:

 • Star Wars: Battlefront Outer Rim (marzec 2016) – walki w fabrykach na planecie Sullust i w pałacu Jabby Hutta na Tatooine
 • Star Wars: Battlefront Bespin (lato 2016)
 • Star Wars: Battlefront Death Star (jesień 2016)
 • Star Wars: Battlefront Dodatek 4 bez sprecyzowanego tytułu (początek 2017)

Wszystkie dodatki dostępne będą na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Te płatne znajdą się w przepustce sezonowej, ale można będzie nabyć je również oddzielnie.

Źródło: starwars.ea

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  5
  "Star Wars: Battlefront - co czeka nas w kolejnych miesiącach?"
  - Szczerze? Raczej nic co nagle spowodowałoby, że zechciałbym wydać pieniądze na zakup tej gry. Zwyczajnie szybko się nudzi. O ile to gra pod MP, o tyle jest tak dramatycznie powtarzalny i nudny, że...po tygodniu miałbym dość. *
  * oglądałem stream'y. :>
  • avatar
   suntzu
   4
   Zdecydowanie gra za droga dla mnie warta 100zł...
   Mało w niej interakcji np. średnia fizyka i co można zrobić...
   Multi jest średnie, małe mapy na mało graczy... gra robiona na $$$....
   O wiele więcej frajdy miałem bawiąc się w Jedi Outcast, gdzie walki na miecze były fajne... Tu natomiast idiotyczne blokady i kolejne DLC... niech wydadzą za 2 lata nową grę finalną lepszą, a nie zbierają hajs za DLC.
   • avatar
    belineaenter
    0
    Dokładnie trzeba być wielkim maniakiem SW może wtedy się nie znudzi, osobiście doszedłem do wszystkich broni i dodatków i straszna nuda, dostałem pod choinkę więc nie wypada odsprzedawać a może? Ktoś chętny?
    • avatar
     donkrywulto
     0
     Byłem w sklepie , miałem przed sobą RB6 SIEGE oraz BATTLEFRONT.
     Trzymałem oba pudełka w dłoni , SIEGE było tańsze , ale lubię klimaty SW i fizykę BF4... tak stałem , myślałem i wybrałem RAINBOWA i wiecie co ? Nie żałuję. Mimo iż lubię gry EA/DICE to nudzą mnie już te klimaty Sci-Fi , nie mówiąc już o nowym CODzie... może kiedyś , jak już wyjdą wszystkie dodatki albo ktoś da mi pieniądze i każe kupić