• benchmark.pl
 • Gry
 • Star Wars: Battlefront II zaprezentowane - zobaczcie pierwszy zwiastun
Gry

Star Wars: Battlefront II zaprezentowane - zobaczcie pierwszy zwiastun

przeczytasz w 1 min.

Zapowiada się naprawdę dobra zabawa. Wars: Battlefront II zaoferuje nie tylko multiplayer, ale i kampanię.

Już w marcu jasne stało się, że w połowie kwietnia odbędzie się oficjalna prezentacja Star Wars: Battlefront II. Śledzący konwent Star Wars Celebration mieli już okazję zapoznać się z pierwszym zwiastunem, pozostali rzucić mogą na niego okiem teraz.

I chyba nie trzeba do tego szczególnie zachęcać, ale dodajmy, że mowa o zwiastunie na silniku gry. Pierwsze obietnice absolutnie nie zaskakują - gra ma być obszerniejsza i lepsza od poprzedniczki pod każdym względem.

Spodziewać można się starć z bohaterami znanymi z różnych er. Starć na dużą skalę - w zmaganiach multiplayer weźmie udział nawet 40 graczy. Zapewne wiele osób ucieszy się z faktu, iż Star Wars: Battlefront II zaoferuje nie tylko rozgrywki wieloosobowe, ale także kampanię. Twórcy ujawnili, iż wcielimy się w niej w Iden Versio - dowódcę specjalnej jednostki Imperium.

Star Wars: Battlefront II

„Prequele, trylogia klasyczna i nowa trylogia w jednej, rozbudowanej grze. Walcz w kosmicznych bitwach o galaktycznej skali. Wciel się w legendarnych bohaterów, dysponujących wyjątkowymi zdolnościami lub dołącz do walki w pełnej emocji kampanii fabularnej dla jednego gracza. Twoja własna saga Star Wars właśnie się rozpoczyna. Podążaj własną ścieżką jako Iden Versio, dowódca oddziału Inferno — specjalnej jednostki Imperium, równie groźnej zarówno jako oddział szturmowy, jak i eskadra pilotów. Przeżyj obejmującą okres 30 lat historię zemsty, zdrady i odkupienia, podczas której spotkasz wiele legendarnych postaci z uniwersum Star Wars.”


Jak pierwsze wrażenia? Jeśli już nie możecie się doczekać to informujemy, iż premierę gry zaplanowano na  17 listopada tego roku. Platformy docelowe to PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: eapolska

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  sebmania
  4
  Weście można będzie zobaczyć historie od strony tych dobrych a nie tylko historie od strony terrorystów pokazują.
  • avatar
   Stashqo
   0
   Bardzo chętnie ogram singla, wcielenie się dla odmiany w sojuszników imperium może być bardzo ciekawe, ale jeśli multi będzie nudne jak ostatnio to chyba jednak podziękuję.
   • avatar
    mutissj
    -4
    Powinni poczekać do premiery Call of Duty

    zazwyczaj jest ona między 1 a 13 listopada

    i wypuścić Battlefront II dzień po nowym Codzie xD
    • avatar
     Gatts-25
     -6
     Już chcę widzieć te salwy goryczy posiadaczy platformy S.1151 gdzie ośmiowątkowiec pozwoli na grę w trybie pewnie maksymalnie medium w rozgrywkach z innymi graczami i to jeszcze z dużymi spadkami FPS.Być może pierwsza gra ,która na minimum będzie miała RYZENA 5 w wersji 8 wątkowej oraz I7 7700k:D

     PS: Będzie się działo , będzie z kogo się śmiać:) O czterowątkowcach nie chcę nawet wspominać bo spadki do 10FPS pewnie będą bardzo częstym widokiem a zwłaszcza z tych co sami się śmieją RYZENA 7 ,którego posiadam i wiem ,że jest on stworzony do bardziej wymagających gier gdzie jego SSE jest podwójnie wydajne w takich sytuacjach.
     • avatar
      NextGen1987
      0
      Niby ten sam silnik a wygląda lepiej niż Andromeda..