Gry

Tak prezentuje się gra State of Decay 2

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
4 komentarze Dyskutuj z nami

State of Decay 2, czyli drugie podejście ekipy Undead Labs do tematu zombiekalipsy, będzie gotowe na maj. Już dzisiaj natomiast możemy zerknąć na to, na co tak właściwie czekamy. Oto (krótki, bo krótki, ale jednak) zapis rozgrywki.

Dalekie od doskonałości, ale jednak urzekające na swój sposób State of Decay doczeka się w tym roku kontynuacji. Wprawdzie miała być gotowa już kilka miesięcy temu, ale czasem warto poczekać nieco dłużej i 2-minutowy materiał opublikowany przez Undead Labs pozwala wierzyć, że faktycznie tak jest tym razem.

W ubiegłym miesiącu poznaliśmy ważne szczegóły na temat State of Decay 2, a konkretnie wymagania sprzętowe i datę premiery. Wiemy zatem, że debiut gry na PC i Xbox One jest zaplanowany na 22 maja – czy warto jednak zakreślać tę datę na czerwono w kalendarzach?

Aby przekonać nas do tego, że warto, odpowiedzialna za ten tytuł ekipa Undead Labs przygotowała niedługi, bo dwuminutowy materiał wideo złożony z kilku różnych fragmentów rozgrywki. Pozwala on dokładnie przyjrzeć się interfejsowi, rzucić okiem na grafikę i poznać podstawowe zasady rozgrywki.

Na filmie widzimy, że będziemy biegać i skradać się, strzelać i ciąć, jak również pędzić na złamanie karku rozmaitymi pojazdami i budować fortyfikacje. Wszystko to, by przetrwać w czasach zombiekalipsy – w pojedynkę lub ze znajomymi w trybie multiplayer. Oto film:

State of Decay 2 – gameplay

Źródło: Undead Labs

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  https://www.g2a.com/r/gramy-tanio
  1
 • avatar
  Kuciapa
  boże przecież to już wszystko było i do tego jakoś takoś plastikowe
  -7
 • avatar
  Konto usunięte
  Tylko nie Microsoft Store, zlitujcie się i dajcie na sztima