Gry

Street Fighter IV także na PC

przeczytasz w 0 min.

Nazwa Street Fighter starszym graczom kojarzy sie prawdopodobnie z godzinami spędzonymi przed ekranem komputera,konsoli czy automatem do gry. Niewątpliwie była to jedna z najlepszych dwuwymiarowych bijatyk jakie powstały w całej historii elektronicznej rozrywki. Kolejne odsłony przynosiły całej serii coraz większej popularności, a poszczególni wojownicy występujący w grze stali się ikonami całego gatunku. Nie ma chyba osoby, która nie zna Ryu, Kena, Chun-Li czy Guile'a. Tym bardziej żal było patrzeć jak w pewnym momencie Street Fighter stracił swój blask i praktycznie zniknął z pola widzenia.

Na całe szczęście Capcom postanowił ocalić serię od zapomnienia i rozpoczął produkcje nowej odsłony SF ze znaczkiem IV. Pierwsze opublikowane zdjęcia z faktycznej rozgrywki dobrze rokują na przyszłość, bowiem wygląda na to, że Street Fighter IV będzie miał swoją drugą młodość. Połączenie grafiki 3D z 2D, świetnie przygotowane postacie, nowe kombinajce ciosów to tylko niektóre atuty nowej produkcji Capcomu.

Najlepsze jest jednak w tym wszystkim to, że gra ma ukazać się nie tylko zwyczajowo na konsole nowej generacji, ale również na komputery PC i jest to jak najbardziej oficjalna wiadomość. Niestety jak narazie nie jest znana przewidywana data premiery. Może coś bardziej konkretnego będzie wiadomo za niecałe 3 dni, co sugerować może umieszczony na stronie http://www.streetfighter.com licznik odmierzający czas prawdopodobnie do oficjalnego jej otwarcia.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!