Gry

Street Fighter IV także na PC

przeczytasz w 0 min.

Nazwa Street Fighter starszym graczom kojarzy sie prawdopodobnie z godzinami spędzonymi przed ekranem komputera,konsoli czy automatem do gry. Niewątpliwie była to jedna z najlepszych dwuwymiarowych bijatyk jakie powstały w całej historii elektronicznej rozrywki. Kolejne odsłony przynosiły całej serii coraz większej popularności, a poszczególni wojownicy występujący w grze stali się ikonami całego gatunku. Nie ma chyba osoby, która nie zna Ryu, Kena, Chun-Li czy Guile'a. Tym bardziej żal było patrzeć jak w pewnym momencie Street Fighter stracił swój blask i praktycznie zniknął z pola widzenia.

Na całe szczęście Capcom postanowił ocalić serię od zapomnienia i rozpoczął produkcje nowej odsłony SF ze znaczkiem IV. Pierwsze opublikowane zdjęcia z faktycznej rozgrywki dobrze rokują na przyszłość, bowiem wygląda na to, że Street Fighter IV będzie miał swoją drugą młodość. Połączenie grafiki 3D z 2D, świetnie przygotowane postacie, nowe kombinajce ciosów to tylko niektóre atuty nowej produkcji Capcomu.


Najlepsze jest jednak w tym wszystkim to, że gra ma ukazać się nie tylko zwyczajowo na konsole nowej generacji, ale również na komputery PC i jest to jak najbardziej oficjalna wiadomość. Niestety jak narazie nie jest znana przewidywana data premiery. Może coś bardziej konkretnego będzie wiadomo za niecałe 3 dni, co sugerować może umieszczony na stronie http://www.streetfighter.com licznik odmierzający czas prawdopodobnie do oficjalnego jej otwarcia.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login