Gry

Styx: Master of Shadows jest już naprawdę blisko

przeczytasz w 1 min.

Jeśli sympatyzujecie ze skradankami to mamy dla Was dobre wieści.

Styx: Master of Shadows gra

Jeśli sympatyzujecie ze skradankami to mamy dla Was dobre wieści. Chociaż obecnie nie pojawia się wiele tego typu produkcji to lada chwila zadebiutuje tytuł, który zapowiada się całkiem ciekawie - Styx: Master of Shadows.

O przygotowywanej bez zbędnego rozgłosu przez Cyanide Studio produkcji wspominaliśmy już wcześniej. Przypomnijmy tylko, iż gracze wcielić będą musieli się tutaj w goblina imieniem Styx. Celem zaś ma być dotarcie do wieży Akenash, gdzie ukryty został skarb, który trzeba będzie ukraść. Nie musimy już chyba dopowiadać, że wszystko wykonać trzeba będzie bez zbędnego rozgłosu.

Do tej pory wiedzieliśmy, że premiera gry odbędzie się w październiku. Nieoficjalnie sugerowano, że Styx: Master of Shadows pojawi się 7 dnia wymienionego miesiąca i tak właśnie będzie, co potwierdził teraz producent. Warto dodać, że termin ten dotyczy zarówno wersji PC, jak i tych na konsole Xbox OnePlayStation 4.

A skoro już przy Styx: Master of Shadows jesteśmy to warto wspomnieć także, że do sieci trafiły 4 materiały wideo będące zapisami zza kulis. Możemy zatem rzucić okiem na prace twórców związane z kilkoma ważnymi elementami rozgrywki.


 

 

 


Źródło: youtube, gamespot

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Bostonawy
    0
    Zapowiada się bardzo dobra gra z nietypową rozgrywką.