Gry na konsole

Sword Coast Legends wyląduje na konsolach wiosną

przeczytasz w 2 min.

Ekipa n-Space pracuje również nad darmowym rozszerzeniem Rage of Demons, które trafi na pecety, jak i na konsole.

Sword Coast Legends

Sword Coast Legends to nie wybitna gra, ale nie można też nazwać ją złą. Zresztą, jeśli ktoś proponuje powrót do Zapomnianych Krain to trudno tak po prostu powiedzieć „nie”. Już wkrótce podobną możliwość otrzymają posiadacze konsol PlayStation 4Xbox One – wydawca, Digital Extremes, ogłosił, że premiera na tych urządzeniach odbędzie się już za kilka tygodni.

Wiosenna premiera konsolowej wersji

Sword Coast Legends konsole

Wiosna 2016 – oto oficjalny termin debiutu gry Sword Coast Legends na konsolach PlayStaion 4 i Xbox One. Niestety nie padła żadna konkretna data, ale lepsze to niż nic. Wiemy przynajmniej, że na Wybrzeże Mieczy wybierzemy się najpóźniej w czerwcu. 

W tym miejscu warto też przypomnieć krótko, że Sword Coast Legends to oparta na mechanice Dungeons & Dragons gra RPG, która oferuje zarówno kampanię fabularną, jak i tryb wieloosobowy z ludzkim Mistrzem Gry. Jak gra sprawdza się w akcji? Sprawdźcie naszą recenzję, aby się dowiedzieć.

Sword Coast Legends PS4

Firma Digital Extremes zapowiedziała też, że konsolowa edycja nie będzie się praktycznie niczym różnić od wersji pecetowej – za wyjątkiem, być może, samego interfejsu użytkownika. Ponadto posiadacze PS4 i Xboksa One mogą liczyć na kompletne wydanie, z wszystkimi elementami, jakie ukazały się od momentu premiery.

Zapowiedziano przy okazji, że gra, przynajmniej początkowo, dostępna będzie wyłącznie w wersji cyfrowej – na PlayStation Store i Xbox Live. Cena tego tytułu została natomiast ustalona na 20 dolarów bez centa.

Dodatek Rage of Demons w drodze

Ekipa n-Space pracuje również nad nowym, darmowym rozszerzeniem DLC zatytułowanym Rage of Demons. Na razie konkretne szczegóły na jego temat nie są znane, ale mówi się, że zaoferuje ono nową kampanię fabularną, nowe klasy i rasy oraz szereg elementów dla Mistrza Gry.

„Nie możemy się doczekać, aż będziemy mogli podzielić się z wami nowymi informacjami na temat rozszerzenia Rage of Demons, które znajduje się obecnie na etapie produkcji”.

Sword Coast Legends Xbox One

Dodatek Rage of Demons zostanie udostępniony jeszcze w tym roku. Trafi on zarówno na pecety, jak również na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: Digital Extremes, n-Space

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    2
    Jedna z najsłabszych gier RPG ostatnich lat.