Gry komputerowe

Symulator… koszenia trawy - kolejny pomysł Polaków na zwiastunie

przeczytasz w 1 min.

Kosiarki, podkaszarki, kosy spalinowe i traktorki, a także wizja zostania królem trawników – wszystko to czeka na nas w nowym symulatorze polskiego studia Blinkclick Games pod tytułem Mowing Simulator.

I może warto dać grze Mowing Simulator szansę? Bo choć koszenie trawy w prawdziwym życiu niekoniecznie należy do uwielbianych zadań, to w tym wirtualnym wydaniu może być niezłym sposobem na relaks po pracy czy szkole. Szczególnie, że na samym dbaniu o trawniki się nie kończy – w tej polskiej grze do roboty jest znacznie więcej.

Zobacz zwiastun gry Mowing Simulator – symulatora koszenia trawy:

W Mowing Simulator prowadzimy mianowicie własną firmę ogrodniczą. Za koszenie trawy otrzymujemy pieniądze od klientów, które później możemy zainwestować w nowy sprzęt czy modyfikacje posiadanego. To pozwoli kosić trawę jeszcze szybciej, zarabiać jeszcze więcej pieniędzy i …tak to się kręci. 

Mowing Simulator screen

Zostań królem kosiarki w Mowing Simulator. Kiedy premiera?

Zaczynamy na zwykłych przydomowych trawnikach i w parkach, by z czasem przejść do pól golfowych czy dachów wieżowców, a ostatecznie stać się królem kosiarki i pielęgnować ogrody w podparyskim Wersalu czy przy siedzibie amerykańskiej głowy państwa. Aby tam dotrzeć trzeba jednak się pilnować – uważać na kwiaty czy też… baseny.

Premiera gry Mowing Simulator odbędzie się pod koniec tego roku. Jak na razie w planach jest wyłącznie wersja przeznaczona na pecety.

Źródło: Blinkclick Games, Hydra Games

Czytaj dalej o polskich grach: 

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Satanski
  11
  Jak ktoś ma ochotę się zrelaksować, to mam do koszenia co dwa tygodnie działkę. Będę rozdawał expy i levele, a nawet pozwolę zupgradować mój sprzęt.
  • avatar
   cochinek
   3
   Kiedy symulator obcinania paznokci?
   • avatar
    tomeks16
    2
    ...
    • avatar
     Lord_Krecitsqa
     1
     Daję max.2h zabawy dla tej gry ;)
     • avatar
      Coperfield
      0
      Cos dla miastowych ;)