Mobile

T-Mobile przywróciło starą ofertę. Można zaoszczędzić

przeczytasz w 1 min.

Jeszcze w ubiegłym roku sieć T-Mobile oferowała subskrypcje z 20 GB lub 40 GB Internetu. Po kilku miesiącach nieobecności, opcja dla tych, którzy potrzebują sporego transferu danych wraca do oferty Heyah 01.

Wycofany z końcem 2022 r. tańszy plan w ofercie głosowej Heyah 01 sprawiał, że nowi użytkownicy byli zmuszeni do wyboru droższej opcji za niespełna 30 zł. W końcu jednak mniejszy pakiet znów zawitał w portfolio telekomu, a na dodatek – jest szansa na kilka złotych oszczędności.

Oferta Heyah 01. Wraca tani plan z 20 GB Internetu

Na ten moment należący do T-Mobile plan Heyah 01 pozwala wybierać spośród dwóch subskrypcji. Pierwsza z nich – ta, która jest niezmiennie dostępna od dawna kosztuje dokładnie 29,99 zł miesięcznie i pozwala rozmawiać, SMS-ować i wysyłać MMS-y za darmo bez limitu. Dodatkowo użytkownik otrzymuje 40 GB Internetu.

“Nowością” jest jednak tańsza oferta, którą T-Mobile wycenia na 19,99 zł miesięcznie. W tej cenie korzystający z sieci otrzymują rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu, a poza tym 20 GB transferu danych.

Heyah 01

Decydując się teraz na ofertę Heyah 01 można zaoszczędzić. T-Mobile kusi promocją, w ramach której opłata za pierwszy miesiąc korzystania z usług telekomu będzie kosztować 1 zł. Dotyczy to zarówno tańszej, ale też droższej oferty. Istotną kwestią w kontekście tego, czym w ogóle jest plan Heyah 01 jest subskrypcyjny model płatności. Sieć automatycznie będzie pobierać pieniądze każdego miesiąca od użytkownika – nie trzeba systematycznie doładowywać konta.

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Rav-X
    0
    Witam. Czy ktoś się spotkał z problem przeniesienia numeru z T-Mobile na kartę do Heyah01 subskrypcja? Pisałem na czacie i dzwoniłem na infolinię T-Mobile i powiedziano mi, że nie ma takiej możliwości, po mimo takiej opcji na stronie Heyah01. Jak w nią kliknę to pojawia się informacja: "Brak ofert dla numeru 123456789 (tu widnieje mój nr.).
    Orientuje się ktoś w tym temacie?