Telefony

Telefony Blaupunkt w Polsce - ABC Data oficjalnym dystrybutorem

artykuł sponsorowany, przeczytasz w 2 min.

Spółka ABC Data została oficjalnym dystrybutorem telefonów Blaupunkt w naszym kraju. Na polskich półkach sklepowych lądować będą tańsze i droższe smartfony oraz klasyczne komórki przystosowane do różnych potrzeb.

Blaupunkt to marka, która w naszym kraju jest dobrze znana, choć niekoniecznie z telefonów. Najprawdopodobniej wkrótce się to zmieni, bo urządzenia mobilne tego producenta pojawią się na naszym rynku dzięki współpracy nawiązanej ze spółką ABC Data.

ABC Data to teraz oficjalny dystrybutor telefonów Blaupunkt. Do sklepów na terenie całego naszego kraju dotrą rozmaite produkty: od atrakcyjnych cenowo smartfonów z Androidem, przez specjalistyczne i biurowe telefony, po zapewniające intuicyjną obsługę komórki przeznaczone dla osób starszych.

„Blaupunkt to marka znana i lubiana przez konsumentów w Polsce już od wielu lat. Wprowadzenie jej do portfolio ABC Data stanowi naturalny krok na drodze rozszerzenia naszego asortymentu” – powiedziała Agata Kozak-Piotrowska, Business Unit Manager Działu Mobile w ABC Data.

Blaupunkt telefony

Umowa o współpracy została zawarta na początku tego roku i polski dystrybutor współpracujący z najważniejszymi sklepami z elektroniką, rozpoczął już działania, prowadzące do rozpoczęcia sprzedaży telefonów niemieckiej marki Blaupunkt na naszym rynku. 

„Sprzęt marki Blaupunkt doskonale wpisuje się w naszą ofertę w obszarze smartfonów i stanowi jej doskonałe uzupełnienie. Klienci ABC Data mogą zaopatrzyć się zarówno w urządzenia budżetowe, jak też modele ze średniej i najwyższej półki pochodzące z oferty najważniejszych producentów smartfonów, w tym – od teraz – także firmy Blaupunkt” – dodała Agata Kozak-Piotrowska.

Z nawiązanej współpracy zadowolony jest także niemiecki producent, który ceni w ABC Data to, że „jest to partner, który podobnie jak my myśli o klienci, ceni jakość i profesjonalizm” – jak powiedział Marcin Harasim, Country Manager Blaupunkt Mobile & Smart Home Polska.

Blaupunkt smartfony

Na ofertę firmy Blaupunkt składają się zarówno wzmacniane komórki przystosowane do pracy w trudnych warunkach, proste telefony dla tradycjonalistów i seniorów oraz smartfony z różnych półek cenowych – dla zwykłych użytkowników i profesjonalistów.

„Często mówimy, że telefony Blaupunkt to jakość z najwyższej półki w cenie zarezerwowanej dla B-brandów. Do tego dochodzą innowacyjność i tradycja stanowiące połączenie, które w przypadku naszej marki doskonale sprawdziło się na całym świecie. Mamy więc wszelkie powody sądzić, że podobnie będzie z segmentem Mobile w Polsce” – dodał Marcin Harasim.

Źródło: Blaupunkt, ABC Data

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  AlexPL
  4
  Pan Marcin chyba trochę popłynął z tym pianiem z zachwytu. Telefon z 1GB ramu i 8GB pamięci wewnętrznej to raczej nie jest nawet pobliże najwyższej półki.
  • avatar
   johnny8
   0
   Jakoś nie przekonuje mnie ten telefon. Nawet nie znam osoby, która ma taki telefon. Od momentu przejścia do Virgin Mobile i niskich opłatach za plan, raczej chcę zakupić jakiś lepszy model z marek, które są sprawdzone przeze mnie i moich znajomych.