Gry

The Crew dobiło do 12 mln graczy

przeczytasz w 1 min.

Ubisoft przypomina o wydanej w 2014 roku grze wyścigowej. The Crew zjednało sobie wielu sympatyków.

Kojarzycie jeszcze The Crew? Być może niektórzy wciąż się przy tym tytule bawią, ponieważ okazuje się, że może pochwalić się on naprawdę sporą bazą graczy.

Ubisoft poinformował, iż The Crew dobiło do 12 mln graczy. Mowa tutaj o zarejestrowanych kontach, a więc nie należy przekładać tego bezpośrednio na sprzedaż. Mimo tego producent może być zadowolony i nic dziwnego, że dzieli się radosnymi informacjami z szerszą publiką.

„Przygotowanie ogromnego świata The Crew nie było łatwe i zajęło mnóstwo czasu. Dziękuję wszystkim za zainteresowanie i tysiące godzin spędzonych na i poza przygotowanymi drogami rozsianymi po USA.” - David Guillaume, dyrektor artystyczny gry

Poza tym, iż gracze spędzili tu wiele godzin, chętnie korzystają z wbudowanego trybu foto. Wedle producenta wykonują dzięki niemu ponad 30 tysięcy screenów dziennie.


Źródło: blog.ubi

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  drcocaina
  10
  Był potencjał (mam i grałem długo) ale Ubisoft tradycyjnie "urwał kurze złote jaja". Chcieli mieć stałe źródło dochodu w postaci zawartości tymczasem mapy świecą pustkami. Już w GTA Online szybciej da się wyścig zorganizować. Niech się pochwalą ile z tych 12 milionów to konta aktywne.
  • avatar
   Mandalorian
   10
   Te 12mln to dzięki temu, że The Crew było dwa razy dostępne za darmo. A PvP jest tylko dla tych co mają najnowszy dodatek i jestem ciekaw ile z tych 12 mln ma ten dodatek.
   • avatar
    kokosnh
    1
    Ja tylko czekam, jak za parę lat ktoś zrobi grę na podstawie faktycznej mapy, zdjęć satelitarnych/lotniczych i street view
    Oczywiście bez generowania tekstur itp, tylko aby sztuczna inteligencja rozpoznała, że tu jest dom mniej więcej tego rozmiaru, tu droga o tylu pasach, tu las i wypełnić to teksturami zgodnie z faktycznym rozmiarem.
    • avatar
     michael85
     1
     Gra ok ale jednak TDU było lepsze.

     Witaj!

     Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
     Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

     Połącz konto już teraz.

     Zaloguj przez 1Login