• benchmark.pl
 • Gry
 • Dynamiczny zwiastun The Crew przypomina o aspekcie społecznościowym
Gry

Dynamiczny zwiastun The Crew przypomina o aspekcie społecznościowym

przeczytasz w 1 min.

Dzięki wielu różnym formom zabawy i dużej liczbie różnych wyzwań nikt nie powinien się tutaj nudzić.

The Crew gra

Nadchodzą chyba lepsze czasy dla fanów gier wyścigowych. W tym roku nie otrzymali oni jeszcze wielu interesujących tytułów, ale w najbliższych miesiącach powinno się to zmienić. Jedną z produkcji, jakie budzą największe emocje jest bez wątpienia The Crew. Ubisoft postanowił ponownie o niej przypomnieć.

Producent cały czas zapowiada, iż będzie to przełomowa dla gatunku gra. To, czym w głównej mierze wyróżniać ma się na tle innych tego typu propozycji to nie tylko wysokiej jakości oprawa graficzna, ale przede wszystkim ogromny i otwarty świat (do dyspozycji graczy oddana zostanie mapa całych Stanów Zjednoczonych) oraz bardzo rozbudowane aspekty społecznościowe. To właśnie temat tego ostatniego elementu został teraz ponownie wywołany.

Producent pochwalił się nowym zwiastunem gry, który koncentruje się na zabawie z innymi graczami. To ona dawać ma w The Crew najwięcej zabawy, a dzięki wielu różnym formom zabawy i dużej liczbie różnych wyzwań nikt nie powinien się tutaj nudzić.


Przypomnijmy, iż światowa premiera The Crew planowana jest na 11 listopada. Gra dostępna będzie na PC oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Xbox 360.

Źródło: youtube, edge-online

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  popo601
  8
  Dawać mi to wcześniej ! Nie mogę się doczekać.
  • avatar
   DyndaS
   8
   Co nie zmienia faktu, że gra jest bardzo słaba... Ogólnie sam motyw miast stanów itp. jest bardzo dobry, lecz fizyka i prowadzenie to jakaś tragedia... przypomina mi to z watch dogs :D
   • avatar
    Dragonik
    2
    Ciekawe jak z optymalizacją i czy ubi jescze wie co to optymalizacja.
    • avatar
     TruGeek
     2
     Kierownica już przetarta z kurzu od czasów TDU2 więc można grać !
     • avatar
      MrZiomHD
      -1
      Zabieram się za pisanie bardzo oficjalnego listu do UBI$OFT żeby w Polsce premiera była dzień wcześniej, Kupie sobie prezent na u rodziny w dzień premiery
      • avatar
       Konto usunięte
       -1
       zle wiesci dla PC i GTA... Grand Theft Auto V arrives for PlayStation 4 and Xbox One on November 18th, PC version coming January 27, 2015.