Gry

The Surge 2 będzie dłuższe od poprzednika

z dnia 22-04-2019
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
3 komentarze Dyskutuj z nami

Premiera The Surge 2 odbędzie się w tym roku, ale dokładna data nie została jeszcze ujawniona. Twórcy zaczynają jednak zdradzać ciekawe informacje dotyczące rozgrywki.

Kojarzycie The Surge? Jeśli tak, a dodatkowo jeśli dobrze się przy nim bawiliście to zapewne wiecie, że już od pewnego czasu trwają prace nad The Surge 2. Trzeba przyznać, że do tej pory twórcy niezbyt chętnie opowiadali o postępach nad rozwojem gry, ale być może właśnie zaczyna się to zmieniać.

Jan Klose, dyrektor kreatywny gry, zdradził w ostatnim wywiadzie, iż The Surge 2 będzie dłuższe od poprzednika. W przypadku ograniczania się jedynie do głównego wątku zabawa zająć ma około 25 godzin. Można będzie ją jednak wydłużyć dzięki pobocznym aktywnościom oraz eksploracji. A ta ma być tutaj tym istotniejsza, że twórcy obiecują zdecydowanie bardziej otwarte lokacje.

„Zabawa potrwa zdecydowanie dłużej niż poprzednio. Jeśli grasz w bardziej liniowy sposób, skupiasz się tylko na głównym zadaniu, średnio może być to około 25 godzin. Jeśli chcesz maksymalnie zwiększyć czas zabawy, udaj się do wszystkich zakątków, eksploruj, a czas zdecydowanie się wydłuży. Szczerze, nie wiem jak bardzo.”

The Surge 2

Poza bardziej otwartymi lokacjami obiecywana jest również większa swoboda w zakresie wykonywania misji. Z ujawnionych informacji dowiadujemy się również, że można będzie spotkać wrogów na różnych poziomach. Im trudniejszy przeciwnik, tym cenniejsze łupy do zdobycia. Gracz będzie mógł koncentrować się na obszarach z łatwiejszymi wrogami lub udać się na tereny zamieszkałe przez potężniejszych oponentów. Tego typu rozwiązanie ma być zachętą do eksploracji.

The Surge 2 ma zadebiutować w tym roku, ale dokładna data premiery nie została jeszcze ujawniona. Wiadomo za to, że gra trafi na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: gamingbolt, gematsu

marketplace

Komentarze

3
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Czekam ;)
  • avatar
    To była jakaś pierwsza część? XD pierwsze słyszę
    Zaloguj się
    -1