• benchmark.pl
 • Gry
 • W grze Thief złodziej goni złodzieja - klimatyczny zwiastun
Gry

W grze Thief złodziej goni złodzieja - klimatyczny zwiastun

przeczytasz w 1 min.

„Generał Straży rusza na łowy” – finałowy zwiastun z serii „Opowieści z Miasta”

Thief gra Generał

Premiera gry Thief zbliża się ogromnymi krokami. Odpowiedzialne za tytuł firmy Square Enix oraz Eidos Montreal, przy współpracy z AMD, opublikowały trzeci, ostatni już zwiastun z serii Opowieści z Miasta. 

W trzeciej części klimatycznych materiałów wideo dowiemy się jak wygląda miasto według Generała, dowódcy Straży Barona. Głównym jego zadaniem jest polowanie i wieszanie każdego złodzieja grasującego po Mieście. Jego celem numer jeden jest Garrett – tytułowy bohater, zwany też Mistrzem Złodziei.

Choć ściga złodziei sam do świętych nie należy. Generał jest skorumpowany, straszy pracujących na czarno mieszkańców, aby wymuszać od nich haracz, a Ci, którzy się nie podporządkują – trafiają ze złodziejami na stryczek. Zbiera i ogałaca także z kosztowności ofiary tajemniczej choroby zwanej Posępnością – interesuje go wszystko: ubrania, biżuteria, czy nawet złote zęby.

Poniżej prezentujemy choć krotki, to przepełniony niesamowitym klimatem zwiastun:

Gra Thief ukaże się komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 i Xbox One już 28 lutego bieżącego roku.

Źródło: Cenega

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Antiax
  1
  Zaiste prezentuje się ciekawie. Z niecierpliwością czekam na premierę :)
  • avatar
   jarnuszkiewiczm
   0
   jeżeli będzie to powrót tak udany jak w przypadku deus-exa to ja znikam przynajmniej na tydzień, wyłączam telefon, kupuje hektolitry coli i tony chipsów, zasłaniam zasłony i gram aż nie przejdę