• benchmark.pl
  • Gry
  • This War of Mine ma już dwa lata - urodziny świętuje nowym DLC
Gry

This War of Mine ma już dwa lata - urodziny świętuje nowym DLC

przeczytasz w 1 min.

Ekipa 11 bit Studios postanowiła wydać DLC, które dodaje do gry nową zawartość.

Zaprezentowaliśmy Wam dziś złotą jedenastkę polskich gier. W zestawieniu nie mogło zabraknąć This War of Mine. Być może niektórzy nie zdają sobie sprawy, ale tytuł ten ma już dwa lata. Mimo tego twórcy o nim nie zapomnieli.

Ekipa 11 bit Studios postanowiła uczcić drugie urodziny i jednocześnie raz jeszcze podziękować graczom za ciepłe przyjęcie gry. Tym sposobem wydane zostało darmowe rozszerzenie, które nie tylko usuwa błędy, ale również wprowadza do rozgrywki nowe elementy. Jest ich całkiem sporo i wydaje się, że rozgrywka zostanie znacząco urozmaicona. Oddajmy zresztą głos twórcom.

„Minęły już dwa lata od debiutu This War of Mine. Niesamowicie pozytywny odbiór gry miał na nas wielki wpływ, nie tylko na ludzi, ale też na firmę, bowiem dzięki temu możemy się rozwijać i tworzyć nowe innowacyjne projekty, takie jak Frostpunk. W dużej mierze stało się to dzięki graczom, którzy zaufali This War of Mine. Właśnie dlatego stworzyliśmy Anniversary Edition - specjalną edycję na drugą rocznicę, aby podziękować wszystkim za wsparcie - graczom, dziennikarzom, twórcom filmów o grze. Anniversary Edition jest darmowym rozszerzeniem wprowadzającym nowych bohaterów, których spotkasz na nowych lokacjach, a także dodającym nową linię fabularną, która prowadzi do zupełnie nieznanego jak dotąd zakończenia gry.”


Źródło: 11 bit studios

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    IVPANVZERVI
    -3
    Nie przypadła mi do gustu, ta gra.