Technologie i Firma

Z aplikacją TomTom zawsze dojedziesz do pracy na czas

przeczytasz w 1 min.

TomTom Traffic Checker zaproponuje najszybszą drogę do celu, ale też dostarczy na smartfona powiadomienia o krokach i innych utrudnieniach.

TomTom Traffic Checker

W pracy należy zawsze być na czas, a są takie dni, w których na określoną godzinę po prostu być trzeba. Najpewniej jest wyjechać znacznie wcześniej, ale to nie ma zbyt wiele wspólnego z komfortem. Firma TomTom postanowiła pomóc kierowcom – jej nowa usługa o nazwie Traffic Checker dokładnie powie im, kiedy należy wyjść z domu, aby zdążyć do biura na określoną godzinę.

Usługa TomTom Traffic Checker nie tylko zaproponuje najszybszą drogę do celu, ale też dostarczy na smartfona użytkownika powiadomienia na temat występowania i przyczyn korków na trasie. Dzięki oferowaniu precyzyjnych informacji związanych z ruchem, wyznaczenie trasy jest proste, a równocześnie na takim systemie można polegać. 

„Kierowcy dojeżdżający do pracy nie mają łatwego życia. Codziennie muszą zmagać się z przeciwnościami losu, które sprawiają, że dojazd oraz powrót z pracy mogą być bardzo frustrujące. Misją firmy TomTom jest poprawa jakości podróżowania kierowców. Bazując na informacjach, które otrzymujemy od klientów, stworzyliśmy Traffic Checker. Teraz kierowcy będą wiedzieć, kiedy powinni wyjść z domu lub biura, aby dotrzeć do celu podróży na czas. TomTom nareszcie rozwiązał problemy z dojazdem do pracy i z powrotem” – mówi współzałożycielka TomTom, Corinne Vigreux.

Usługa Traffic Checker została dodana do darmowej aplikacji TomTom MyDrive. Jest ona dostępna na smartfony z systemami Android i iOS – w sklepach Google PlayApp Store. Przygotowany został także program na komputery – znajduje się na oficjalnie stronie produktu.

Źródło: TomTom

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!