Gadżety

Muzyczny odbiornik Bluetooth od TP-LINK

przeczytasz w 1 min.

TP-LINK HA100 to muzyczny odbiornik Bluetooth, który pełni funkcję pośrednika pomiędzy naszym smartfonem a systemem audio.

TP-LINK HA100

Doszło już do tego, że jednym z najpopularniejszych nośników z naszą ulubioną muzyką stały się smartfony. Problem zaczyna się wtedy, gdy chcemy podłączyć je do urządzenia grającego – a szczególnie, gdy chcemy zrobić to bezprzewodowo. Tylko nieliczne domowe czy samochodowe systemy audio są bowiem wyposażone w moduł Bluetooth. Tutaj z pomocą przyjść chce firma TP-LINK, która zaprezentowała niedawno gadżet o nazwie HA100.

W skrócie: TP-LINK HA100 to muzyczny odbiornik Bluetooth, który pełni funkcję pośrednika pomiędzy naszym smartfonem a systemem audio. 

Przejdźmy jednak do rzeczy. Jak to działa? Najpierw podłączamy odbiornik do domowego lub samochodowego systemu audio. Możemy zrobić to za pośrednictwem technologii Bluetooth 4.1 (jeśli jest taka możliwość) albo tradycyjnie – poprzez złącze mini jack 3,5 mm lub RCA. Później wystarczy już tylko sparować z HA100 naszego smartfona lub tablet, wykorzystując w tym celu łączność Bluetooth lub technologię zbliżeniową NFC.

Odbiornik jest w stanie zapamiętać 8 sparowanych urządzeń i pozwala na kontrolowanie odtwarzanej muzyki z odległości nawet 20 metrów (w doskonałych warunkach). 

Źródło: TP-LINK

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  UKBIB2012
  11
  2- 3 miesiące i bedzie grubo inwazja daje całą parą dwa miliony muzełmanów atakuje europe , cenzura na największych europejskich forach , kto to zaplanował ? wiecie ile to jest 2,5 milona ludzi ??? to nie sa kobiety z dziećmi a dresiarze w sile wieku co obcinają głowy ... nie dajcie się zwieść zdjęciu małego dziecka to propaganda, małe dzieci giną codziennie na całym świecie , zamiast tym ludziom pomóc u nich na miejscu dajemy zezwolenie na wymuszone niedozwolone wtargnięcie ich nacji na tereny innych krajów europy , to jest koń trojański z góry zaplanowany by w europie przestało być kolorowo tylko komu to na ręke ? Ja nie chcę by moje dzieci miały obcięte głowy albo wyleciały w sklepie w powietrze , to powinno byc kontrolowane , a nie atak zombie jak ma to miejsce teraz , grupa która dotarła do Danii rozbiegła się turbując policję i uciekli w kraj teraz jest panika bo się szwendać zaczęli ...
  Mobilizujmy się kiedy mamy jeszcze czas , te dwa tysiące E Kopacz to jest wierzchołek góry lodowej , śmierć europy jest bliska ,. granice są po to by ich szanować ... Przez takie a nie inne postępowanie w tej sprawie będzie bardzo źle się działo ...
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   NO i na takie cudeńko czekałem ... wreszcie muza w aucie będzie szła z fona :))
   • avatar
    InformatićPablo97
    1
    Świetny sprzęt :) ale nie wymienię go za swojego KrugerMatza ;)
    • avatar
     AndreoKomp
     1
     Jak ktoś chce, żeby coś tam w tle leciało, to zestaw okej, ale jakości tutaj nie uświadczymy. Wnioskuje to już po samym marketowym kablu RCA widocznym na załączonym filmiku, a dochodzi jeszcze kompresja Bluetooth i reszta urządzenia. To zdecydowanie bardziej ma wyglądać niż grać.
     • avatar
      Konto usunięte
      -2
      Żadna nowość, masa tego jest na runku. Niestety, z recenzji jakie czytałem, to do maks mini wieży za 1000zł. Na pewno nie do wzmacniacza lampowego.
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       ile takie cudeńko?
       • avatar
        mati306
        0
        Ja od dłuższego czasu używam BlackBerry Music Gateway i jestem zadowolony, powinno parować z każdym urządzeniem ale wiadomo jak to wygląda :)