Gry

11 minut z baśniowym Trine 4: The Nightmare Prince

przeczytasz w 1 min.

Na tegoroczną jesień zaplanowana została premiera gry Trine 4: The Nightmare Prince. To tytuł, na który zdecydowanie warto czekać, na co dowodem jest ten świeży materiał z rozgrywki.

Trine 4: The Nightmare Prince to próba powrotu do mechaniki i stylu, który sprawił, że gracze pokochali dwie pierwsze odsłony tej baśniowej serii gier zręcznościowo-logicznych. Nowy, 11-minutowy zapis rozgrywki opublikowany przez IGN – nawet pomimo tego, że pochodzi z wersji alfa – wyraźnie pokazuje, że szansa na sukces jest olbrzymia. Poprzednie części Trine znalazły się również w naszym zestawieniu najlepszych gier na 2 osoby na jednym komputerze.

Twórcy zapowiadają, że Trine 4 będzie najlepszą odsłoną serii poświęconej przygodom trójki połączonych ze sobą bohaterów. Pojawią się nowe zagadki do rozwiązania, nowi bossowie do pokonania i nowe krainy do odwiedzenia, a przy tym gra niezmiennie cechować ma się niezwykłym klimatem i grywalnością na najwyższym poziomie.

Trine 4 screen

Oprócz wspomnianego, baśniowego klimatu, charakterystyczną cechą serii Trine jest możliwość przełączania się pomiędzy trójką bohaterów z konkretnymi zestawami umiejętności (rozwijanych podczas rozgrywki). Przemyślane wykorzystanie sztuczek czarodzieja imieniem Amadeusz, siły rycerza imieniem Poncjusz i zwinności złodziejki imieniem Zoya jest właściwie jedynym sposobem na osiągnięcie sukcesu.

Jak (na obecnym etapie) prezentuje się rozgrywka w Trine 4? Oto odpowiedź…

Trine 4: The Nightmare Prince – gameplay (11 minut):

Premiera gry Trine 4: The Nightmare Prince na PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch odbędzie się jesienią tego roku. W tym samym czasie na rynku zadebiutuje Trine: Ultimate Collection, a więc zestaw, na który złożą się wszystkie cztery odsłony.

Źródło: IGN, GamingBolt, Dark Side of Gaming

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!